NOWOŚCI od marki z.one concept

65

Sos Roots z.one concept
SPRAY MASKUJĄCY ODROSTY
cena: 56 zł, poj. 75 ml

Spray idealnie maskuje siwe odrosty. Działa natychmiast, szybko wysycha. Efekt utrzymuje się do następnego mycia. Nie zawiera amoniaku.

Sposób użycia: przed użyciem dobrze wstrząśnij, nałóż na załączony grzebień i aplikuj na odrosty, które wymagają pokrycia. Ewentualnie skieruj dyszę około 10 cm od włosów i lekko spryskaj. Zawsze nakładaj na czyste, suche włosy.

***

Colour Whipped Cream z.one concept
ODŻYWCZA, KREMOWA PIANKA Z PIGMENTEM – BEZ SPŁUKIWANIA
cena: 55 zł
, poj. 100 ml

Proste w użyciu, kremowe, niewymagające spłukiwania pianki z pigmentem, nadają włosom natychmiastowy, równomierny, czasowy kolor (do następnego mycia). Jednocześnie zaś odżywiają, nawilżają i cudownie pachną.

Zawarte w nich proteiny mleka regenerują włosy, owocowe ekstrakty chronią je i dodają im energii, a oparty na ekstrakcie z nasion słonecznika kompleks Integrity 41® oraz witamina E działają antyoksydacyjnie. Pianki doskonale nadają się do tego, by odświeżyć kolor włosów farbowanych, podkreślić odcień włosów naturalnych, nadać im cudowny blask, i uczynić je niezwykle miękkimi!

Sposób użycia: wstrząśnij, odwróć aplikatorem do dołu i odmierz odpowiednią ilość pianki. Zaaplikuj na czyste, wilgotne włosy, a następnie rozpocznij stylizację. Barwę nadaną włosom można łatwo usunąć podczas ich oczyszczania.

***

Curl Shaper z.one concept
FLUID PODKREŚLAJĄCY KSZTAŁT WŁOSÓW KRĘCONYCH
cena: 84 zł
, poj. 200 ml

Idealny w celu zdefiniowania i utrwalenia loków. Podkreśla naturalną teksturę włosów, kontrolując definicję loków czy upiększając delikatne fale. Jego wyjątkowa formuła gwarantuje przeciwdziałanie puszeniu się włosów, połysk i ochronę koloru.

Składniki aktywne: filtr UV, olej słonecznikowy, olej jojoba, proteiny mleka, pantenol, proteiny z komosy ryżowej, ekstrakt z kasztanowca, organiczne ekstrakty owocowe.

Sposób użycia: zaaplikuj na czyste, wilgotne włosy i rozpocznij stylizację.

***

Medium Hold Gel z.one concept
ŻEL DAJĄCY ŚREDNIE UTRWALENIE
cena: 56 zł
, poj. 200 ml

Utrwala każdą fryzurę, tworząc wyraziste stylizacje z efektem pamięci i nadając im niesamowity połysk. Włosom cienkim nadaje strukturę, a także pogrubia i definiuje loki, zapobiegając puszeniu się. Szybko wysycha i nie pozostawia osadu na włosach.

Składniki aktywne: filtr UV, Integrity 41® (hydroglikolowy ekstrakt z nasion słonecznika, bogaty w przeciwutleniające polifenole), proteiny mleka, pantenol, proteiny z komosy ryżowej, ekstrakt z kasztanowca, organiczne ekstrakty owocowe

Sposób użycia: rozmasuj niewielką ilość w palcach i zaaplikuj na wilgotne lub suche włosy.

http://z-oneconcept.com.pl/