All Thanks to Cera Set Dr. Jart+

41

Dr.Jart+ przedstawia nowy kompletny zestaw 4 kosmetyków do pielęgnacji skóry – All Thanks to Cera Set – który pozwoli zadbać o suchą skórę nie tylko zimą ale przez cały rok.

Zestaw startowy zawiera wszystkie produkty z linii Ceramidin™, abyś mógł zapoznać się z każdym nawilżającym bohaterem marki Dr.Jart+. Znajdziesz tu krem w pełnym formacie, miniatury toniku i serum oraz nową udoskonaloną maskę w płachcie Ceramidin™ Facial Barrier Mask, z unikalnym kompleksem 5-Cera Complex, dla optymalnego nawilżenia skóry a także silniejszej bariery ochronnej dla skóry suchej i zniszczonej.

Lekka formuła toniku pozostawia skórę miękką, nawilżoną i przygotowaną do aplikacji kolejnych produktów pielęgnacyjnych. Serum z kolei stanowi odżywczą poduszkę, przywracając skórze objętość i przeciwdziałając odparowywaniu wody z jej komórek. Krem tworzy na powierzchni skóry ochronną, regenerującą tarczę, która dodaje cerze delikatnego, promiennego blasku. Maska Ceramidin Facial Barrier Mask – stanowi odpowiedź na sygnał SOS wysyłany przez suchą skórę, zapewnia bardziej skoncentrowaną dawkę nawilżenia a także tworzy mocniejszą barierę ochronną dla suchej skóry.

Zestaw zawiera:

+ Krem Ceramidin Cream (50ml)

+ Tonik Ceramidin Liquid (10ml)

+ Serum Ceramidin Serum (5ml)

+ Maskę Ceramidin Facial Barrier Mask (1szt.)

Produkty marki Dr.Jart+ będą dostępne wyłącznie w Sephora.

KLUCZOWE SKŁADNIKI 

+ Kompleks 5-Cera Complex™

Opatentowany przez markę Dr.Jart’s kompleks Ceramide Complex został opracowany specjalnie dla utrzymania poziomu nawilżenia skóry a także wzmocnienia jej bariery ochronnej. Zawiera 5 ceramidów :

+ Ceramid NP – Regeneracja bariery ochronnej skóry

+ Ceramid AS – Ulga przy podrażnieniach

+ Ceramid NS – Nawilżanie

+ Ceramid EOP – Ochrona

+ Ceramid AP – Regeneracja bariery ochronnej skóry

*Kosmetyk testowany dermatologicznie

SPOSÓB UŻYCIA

  • Na oczyszczoną skórę, dłońmi nałóż i delikatnie wklep sporą dawkę Toniku.
  • Następnie aplikuj 1-2 porcje Serum.
  • Dla optymalnego nawilżenia, na zakończenie nałóż na skórę Krem. Aby kosmetyk jeszcze lepiej się wchłaniał, rozgrzej go w dłoniach i delikatnie wmasowuj w skórę.

* SOS – Sucha skóra !

– Pozostaw na skórze przez 15 – 20 min.

– Po zdjęciu maski delikatnie wklep pozostałość ampułki w skórę.

– Na zakończenie, dla dodatkowego nawilżenia, nałóż krem Ceramidin Cream.