Nowości od z.one concept

23

Amazing z.one concept
SPRAY ZABEZPIECZAJĄCY WŁOSY PRZED WILGOCIĄ
cena: 91 zł, poj. 200 ml

Spray o superlekkiej formule chroni włosy przed wilgocią, tym samym na długo eliminuje ich puszenie się. Ochronna warstwa polimerów tworzy film zatrzymujący wilgoć przed dostaniem się w głąb włosa, dodatkowo chroniąc go przed uszkodzeniami od wysokiej temperatury i zapobiegając blaknięciu koloru. Skraca także czas suszenia i zwiększa podatność włosów na układanie.

Spray nie obciąża włosów i nie pozostawia osadu. Ma subtelny, nieintensywny zapach. Zawiera także ekstrakty owocowe. Efekt może utrzymać się do dwóch myć.

Sposób użycia: zaaplikuj na czyste, wilgotne włosy podzielone na sekcje. Równomiernie rozprowadź produkt poprzez przeczesanie włosów. Rozpocznij stylizację.

Curl Shaper z.one concept
FLUID PODKREŚLAJĄCY KSZTAŁT WŁOSÓW KRĘCONYCH
cena: 84 zł, poj. 200 ml

Idealny w celu zdefiniowania i utrwalenia loków. Podkreśla naturalną teksturę włosów, kontrolując definicję loków czy upiększając delikatne fale. Jego wyjątkowa formuła gwarantuje przeciwdziałanie puszeniu się włosów, połysk i ochronę koloru.

Składniki aktywne: filtr UV, olej słonecznikowy, olej jojoba, proteiny mleka, pantenol, proteiny z komosy ryżowej, ekstrakt z kasztanowca, organiczne ekstrakty owocowe

Sposób użycia: zaaplikuj na czyste, wilgotne włosy i rozpocznij stylizację.

Sos Roots z.one concept
SPRAY MASKUJĄCY ODROSTY
cena: 56 zł, poj. 75 ml

Spray idealnie maskuje siwe odrosty. Działa natychmiast, szybko wysycha. Efekt utrzymuje się do następnego mycia. Nie zawiera amoniaku.

Sposób użycia: przed użyciem dobrze wstrząśnij, nałóż na załączony grzebień i aplikuj na odrosty, które wymagają pokrycia. Ewentualnie skieruj dyszę około 10 cm od włosów i lekko spryskaj. Zawsze nakładaj na czyste, suche włosy.

http://z-oneconcept.com.pl/