Moc natury dla pięknej i zdrowej skóry!

19

ILCSI – profesjonalna marka organiczna w polskich DAY SPA, hotelowych SPA i salonach kosmetycznych.

Marka ILCSI obecna od ponad 60 lat w salonach na całym świecie, oferuje pielęgnację twarzy i ciała klientom polskich salonów kosmetycznych.

ILCSI jest Firmą rodzinną. Właściciele czują się odpowiedzialni za dziedzictwo noszące imię ich mamy i babci, za istnienie międzynarodowo uznanej marki kosmetyków organicznych. Dzięki temu są w stanie zapewnić jakość, która jest kojarzona z marką Ilcsi od ponad sześćdziesięciu lat.

Filozofia marki to: Moc natury dla pięknej i zdrowej skóry!

Filozofia ta jest prosta i naturalna. Wierzymy, że w NATURZE istnieje rozwiązanie każdego problemu skórnego. Naszymi wartościami są ZDROWIE I NATURALNOŚĆ i właśnie one są drogą do piękna, dlatego nasze produkty:

•powstają z najlepszych składników ORGANICZNYCH spośród przeszło 100 rodzajów roślin – certyfikowanych bio-ziół, owoców, warzyw i kwiatów. Większość jest uprawiana na naszych organicznych BIO-plantacjach, reszta jest kupowana w gospodarstwach ekologicznych lub zbierana w ich warunkach naturalnych,

posiadają certyfikaty COSMOS (BDIH) gdyż wykonane są zgodnie z najsurowszymi normami dla kosmetyków naturalnych wydawanymi przez niemiecki instytut certyfikujący kosmetyki naturalne COSMOS (BDIH),

nie są testowane na zwierzętach – szanujemy wszystkie formy życia, dlatego nie prowadzimy żadnych badań na zwierzętach podczas powstawania naszych kosmetyków, ani nie używamy żadnych materiałów pochodzenia zwierzęcego,

•kosmetyki Ilcsi są zawsze wytwarzane z organicznych, świeżych komponentów i wód termalnych,

•to gama niemalże 200 kosmetyków dla tych, którzy preferują naturalne, pozbawione skutków ubocznych rozwiązania do pielęgnacji skóry,

•to też naturalny ANTI AGING & LIFTING dzięki naszemu hitowemu zabiegowi z papryczką chilli. To on w błyskawicznym tempie odmładza skórę o kilka lat, bez skutków ubocznych!

Kosmetyki ILCSI nie zawierają:

• parabenów

• oleju parafinowego

• wazeliny

• gliceryny pochodzenia zwierzęcego

• syntetycznych barwników

• syntetycznych środków zagęszczających

•oksyetylowanych emulgatorów

Na szczęście nasze społeczeństwo przywiązuje coraz większą wagę do zdrowego życia, świadomych i mądrych wyborów dotyczących tego co jemy, jaki tryb życia prowadzimy ale tez tego, czego używamy do codziennej pielęgnacji.

Nasze naturalne i zdrowe rozwiązania dają efekty zbliżone do inwazyjnych, niezdrowych i niebezpiecznych zabiegów. Mądra matka natura daje nam odpowiedź na każdą potrzebę naszej skóry. Wystarczy dobrze poszukać i po nią sięgnąć.

Kosmetyki organiczne Ilcsi są niezwykle skuteczne, gdyż zawierają tylko wyselekcjonowane efektywne komponenty najwyższej jakości, co daje niesamowitą efektywność terapii. Przy tak dużej skuteczności są także bezpieczne o czym świadczą spełniane najsurowsze normy niemieckiego instytutu certyfikującego kosmetyki organiczne COSMOS (BDIH). Poza działaniem pielęgnacyjnym firma niesie pomoc także w przypadku trudnych i wymagających problemów skóry tj. terapia pacjenta onkologicznego, chorego na cukrzycę, terapie cer z trądzikiem różowatym, czy terapie dla alergików – produkty mają też terapeutyczne często wręcz lecznicze działanie.

Chętnie odpowiemy na wszelkie Wasze pytania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! I nie możemy doczekać się cudownych i zadowalających, wspólnych projektów!

 

 

NADINA MILKA-DIETRICH
Wyłączny dystrybutor na Polskę
ILCSI Poland
kosmetyki organiczne

ILCSI POLAND

mail: ilcsi.poland@ilcsi.com

tel: +48 574 509 560

Facebook : Ilcsi Poland

Instagram: Ilcsi Poland

www.ilcsi.pl

…………………………………………………………………………………………………………


Z marką Ilcsi postanowiłyśmy współpracować ze względu na naturalność składów kosmetyków oraz aktywne działanie lecznicze przy wielu problemach skórnych. W salonie Drogą Piękna unikamy kosmetyków pełnych chemii, skupiając się na tym, co dała nam sama natura. Takie właśnie są produkty Ilcsi. Ich kolory, zapachy i konsystencje dowodzą, iż są to kosmetyki „żywe” o wysokiej bioaktywności. Ulubionym zabiegiem naszych klientek jest tzw. „papryczka”, czyli zabieg silnie dotleniający i detoksykujący, któremu towarzyszy często przyjemne pieczenie i uczucie ciepła. Zabieg daje efekt „WOW”, skóra jest napięta, a dzięki pobudzeniu krążenia zyskuje zdrowy kolor. W Ilcsi uwielbiamy również to, że zabiegi można komponować samodzielnie, w zależności od potrzeb skóry danej klientki. Oferta kosmetyków jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy typ cery – zwłaszcza cery problematyczne, będą zadowolone. Prywatnie również stosujemy Ilcsi. Zaczęło się od testowania, a skończyło na pełnej gamie produktów do stosowania w domu. Pielęgnacja domowa jest niezmiernie ważna dla podtrzymania efektów zabiegu oraz systematycznego dostarczania skórze substancji odżywczych. Wiedząc o tym, przygotowałyśmy w salonie bardzo szeroki asortyment kosmetyków Ilcsi do odsprzedaży. Chętnie pomagamy z ich doborem, w trosce o Waszą skórę.

Salon Piękna Droga, Katowice
www.drogapiekna.com
Jeden z rekomendowanych salonów pracujący na marce ILCSI w Polsce.