BIORELIFT – KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA SKÓRY

108

BioReLift to krem pozabiegowy o konsystencji łatwowchłanialnej emulsji. Wspomaga działanie biostymulujące, rewitalizujące i liftingujące oraz przynosi ukojenie już od pierwszego użycia.

Preparat ten zapewnia wyjątkową pielęgnację domową podtrzymującą i wzmacniającą efekty zabiegów. Jest to w pełni profesjonalna pielęgnacja skóry przed i po zabiegach estetycznych, jak i między kolejnymi zabiegami wykonywanymi w serii. Zaleca się stosowanie w codziennej pielęgnacji w celu utrzymania skóry w dobrej kondycji.

BioReLift to gama aktywnych składników bezpośrednio wpływających na kondycję i procesy zachodzące w skórze. Peptydy biomimetyczne- działają relaksująco na skórę oraz stymulująco na produkcję kolagenu i elastyny, platyna koloidalna wzmacnia działanie peptydów, chroni skórę, nawilża i usuwa wolne rodniki, aminokwasy działają nawilżająco i przeciwutleniająco, a mikronizowany kwas hialuronowy silnie nawilża, utrzymuje wodę w macierzy międzykomórkowej tkanki łącznej oraz wspomaga syntezę kolegenu i elastyny. BioReLift zawiera też witaminę C, E, B2, panthenol, a także olej arganowy, migdałowy, masło shea i bisabolol. Wszystko to sprawia, że preparat ten doskonale sprawdzi się zarówno w gabinecie lekarza medycyny estetycznej czy kosmetologa ale również jako uzupełnienie zabiegowe w codziennej pielęgnacji domowej.

DLACZEGO warto stosować BioReLift?

BioReLift zostało stworzone w dwóch głównych celach:

  1. aby dać profesjonalistom  preparat idealnie dopasowany do zabiegów estetycznych, który utrwali ich efekty,
  2. aby dać pacjentom specjalnie opracowaną pielęgnację domową i w ten sposób zwiększyć efekty zabiegów między kolejnymi sesjami.

JAK I GDZIE STOSOWAĆ BioRelift?

BioReLift może być stosowany w domu:

  1. Rano i wieczorem podczas cyklu zabiegów w celu zwiększenia skuteczności.
  2. Rano lub wieczorem po zakończeniu cyklu zabiegów.
  3. Jako wspomagające serum po zabiegu BioRePeelCl3 oraz innych zabiegach estetycznych.

Preparat BioReLift dostępny jest w wybranych gabinetach oraz w firmie Sirona Aesthetics, która jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce preparatów włoskiej firmy CMed Aesthetics

www.sironaaesthetics.pl
www.facebook.com/sironaaesthetics
www.instagram.com/sironaaesthetics