Skuteczna aromaterapia czyli jak nie marnować olejków eterycznych!

109

Jest wiele urządzeń na rynku umożliwiających rozpraszanie olejków eterycznych. Począwszy od najprostszych kominków zapachowych i nawilżaczy, poprzez urządzenia grzewcze i ultradźwiękowe. Wszystkie one próbują rozpraszać olejek eteryczny na jak największym obszarze, ale ich sposób działania wymaga podniesienia temperatury olejku czy rozrzedzenia go w wodzie a budowa naraża na kontakt z plastykowymi elementami. Wszystko to wpływa na zmianę właściwości olejku  eterycznego i jego struktury chemicznej.

Chcemy skorzystać z  terapeutycznych możliwości olejku a w rzeczywistości je niszczymy, a olejek po prostu marnujemy.

Jaki dyfuzor do aromaterapii?

Warto zastanowić się, jak skutecznie dyfuzować olejek eteryczny aby uzyskać niesamowity zapach a jednocześnie skorzystać z jego zdrowotnego działania.

Dyfuzor nubiluzujący Organic Aromas to najlepszy wybór dla tych , którzy pragną doświadczyć pełnej aromaterapii.

To jedyne urządzenie dostępne na rynku, które dyfuzuje czysty olejek eteryczny bez potrzeby jego podgrzewania, przez co niezmienna pozostaje jego struktura chemiczna oraz dodawania wody więc zachowany zostaje silny aromat.

Praca dyfuzora Organic Aromas wykorzystuje zasadę Bernoulliego czyli twierdzenie o dynamice płynów, które pozwala rozpraszać niezmienione cząsteczki olejku eterycznego w postaci bezwodnej mgiełki.

W budowie dyfuzora wykorzystano szkło, zatem olejek nigdy nie styka się z plastykowymi elementami.

Skuteczny dyfuzor i ozdoba wnętrza.

Dyfuzor jest nie tylko skuteczny ale również piękny!
Jego drewniana podstawa i szklany klosz, będą ozdobą każdego pomieszczenia.

Organic  Aromas ma w swojej ofercie 9 dyfuzorów nubilizujących. Różnią się one tylko wyglądem  – ich zasada działania i skuteczność pozostaje niezmienna.

Najbardziej popularne modele to Elegance, Radiance czy Raindrop  – o klasycznym wyglądzie, których  podstawa wykonana jest z jasnego lub ciemnego drewna, a piękny szklany zbiornik dopełnia wyglądu.

 

W ofercie znajdziemy również  nowoczesny design  – Opulence, gdzie drewniana podstawa została zastąpiona ceramiczną, która stanowi małe dzieło sztuki.

 

 

Na uwagę zasługuje  również model Mobile Mini  – pierwszy bezprzewodowy dyfuzor nubilizujący (czas pracy 16-20 godzin).

Niezależnie od wyglądu, każdy z dyfuzorów zaopatrzony jest w pokrętło do kontrolowania ilości rozpraszanego olejku oraz czujnik dotykowy, który umożliwia włączenie/wyłączenie  światła Led.

Urządzenie pracuje w cyklu: 2 minuty włączenia/ 1 minuta wyłączenia.
Automatycznie wyłącza się po 2 godzinach ciągłej pracy.

Doskonała wydajność umożliwia pracę w pomieszczeniach do 80 m2.

Przybliżone wymiary: wysokość ok 23 cm, szerokość ok. 10cm ( w zależności od modelu)

Jakie olejki eteryczne?

Organic Aromas w swojej ofercie posiada również czyste, organiczne olejki eteryczne: cytrynowy, lawendowy, drzewo herbaciane, grejpfrut, mięta pieprzowa czy eukaliptus, ale również mieszanki olejków.

Te klasyczne jak Burglars czyli Złodzieje, ale również swoje autorskie: Energy, Purity, Passion, Ocean Breeze.

Poszczególne mieszanki olejków eterycznych: pobudzają, uspokajają, podnoszą koncentracje, poprawiaja nastrój, udrożniają drogi oddechowe, łagodzą problemy trawienne.

W ofercie dostępne są również zestawy olejków eterycznych.

Olejki dostępne są w 3 pojemnościach : 10ml, 30 ml, 50 ml.

Cena olejku: od 57 PLN.

Regularna cena dyfuzora: 464 PLN.

www.organicaromas.pl