Srebrna biżuteria feliĉa molekulo ze wzorami molekuł szczęścia

9

Ozdoby zachwycają wzornictwem i jakością. Wykonane są z czystego srebra próby 925, wolnego od niklu, a więc przyjaznego skórze alergików. Co więcej, są to produkty polskiej produkcji, a cały proces pakowania i wysyłki odbywa się z szacunkiem dla środowiska.

Oryginalne wzory na biżuterii

Tę biżuterię wyróżniają motywy wzorów chemicznych substancji związanych z dobrym samopoczuciem i zdrowiem, w szczególności ze wzorami serotoniny i dopaminy, które nazywane są molekułami szczęścia. Wymienione dwa neuroprzekaźniki sprawiają, że czujemy się szczęśliwi, spełnieni i usatysfakcjonowani życiem. Poza nimi są też hormony, takie jak estrogen i testosteron, ale i kofeina, adrenalina. Za każdym z nich kryją się inne funkcje w organizmie i inne znaczenie, jednak każdy w pewnym stopniu wpływa na naszą psychikę.

To propozycja dla kobiet, które potrafią docenić nieprzeciętne rzeczy i zjawiska. Doceni ją każda fanka ciekawego przekazu i nieoczywistych motywów.

Biżuterię wyróżnia:

  • oryginalne wzornictwo i ciekawa tematyka,
  • najwyższej jakości srebro,
  • elegancie i ekologiczne opakowania,
  • brak domieszki niklu.

Cechująca się subtelnością biżuteria, przeznaczona jest do codziennego noszenia, jak i na specjalne okazje. Cechuje ją swobodny, nieformalny wygląd.

W ofercie znajdziesz: srebrne naszyjniki, pierścionki, bransoletki na sznurki i na łańcuszku, a także kolczyki – wiszące i wkrętki. Przejrzyj ofertę na stronie molekulo.eu i sprawdź, jaki wzór najlepiej definiuje Ciebie!

Biżuteria na prezent

Srebrna biżuteria feliĉa molekulo ze wzorami chemicznymi to nietuzinkowy, niecodzienny pomysł na prezent dla bliskiej osoby – dla żony, mamy, babci, przyjaciółki, siostry i dla każdej kobiety, którą chcesz obdarować eleganckim gadżetem z przesłaniem. Pamiętaj również o sobie! Srebrna biżuteria jest fantastycznym pomysłem na nagrodzenie siebie za drobne osiągnięcia, a ta z molekułami szczęścia będzie Ci stale przypominać o uśmiechu i  potrzebie cieszenia się z każdej chwili.