PRETTY HABITS – nowa polska marka kosmetyków naturalnych redefiniuje świat beauty

29

Przełomowa koncepcja profesjonalnych kosmetyków naturalnych rzuca wyzwanie branży beauty. PRETTY HABITS to nowo powstała, polska marka kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych, bazująca na wegańskich składnikach, inspirowana sztuką i pop-kulturą.

Głównym założeniem marki jest tworzenie produktów, które są skuteczne, a jednocześnie nie szkodzą środowisku. Pretty Habits, łącząc w sobie świat profesjonalnych kosmetyków ze światem natury, nie idzie na kompromis, pielęgnację skóry i makijaż postrzega jako jedno.

Kosmetyki Pretty Habits są przyjazne dla skóry. Długotrwały efekt, wysoka pigmentacja i właściwości pielęgnacyjne kosmetyków kolorowych idą w parze z naturalnymi formułami, tworzonymi w oparciu o starannie wyselekcjonowane składniki, wolne od toksyn.

Filozofia marki

Pretty Habits nie definiuje piękna jako powierzchowności. Piękno to akceptacja siebie, to wolność wyboru.

Opakowania

Opakowania kosmetyków kolorowych stworzono w oparciu o system refill, przy użyciu tworzyw naturalnych takich jak papier z recyklingu. Opakowania kosmetyków pielęgnacyjnych bazują na tworzywach takich jak papier z recylingu, szkło i aluminium.

Pretty ingredients

Z miłości do zwierząt i planety Pretty Habits tworzy naturalne kosmetyki, które dbają o skórę i środowisko. Marka opracowując formuły całkowicie wyeliminowała ze składów kosmetyków mikroplastik. Surowce kosmetyków dobierane są z niezwykłą starannością, tak aby zdecydowana większość z nich pochodziła z odnawialnych źródeł i certyfikowanych upraw ekologicznych. Marka prezentuje nowoczesne podejście do kosmetyków kolorowych, nadając im walory pielęgnacyjne. Produkty wzbogacono o naturalne i aktywne składniki takie jak niacynamid, ekstrakty kwiatowe, lakesis, surowce anti-aging i anti-pollution, witaminy, kwas hialuronowy.

Kosmetyki Pretty Habits nie zawierają:

talku, parabenów, fenoksyetanolu, mikroplastiku, oleju palmowego, silikonów, oleju mineralnego, produktów przemysłu naftowego, syntetycznych perfum, konserwantów z aneksu V, rozdz. 19 Rozporządzenia nr 12223/2009 z dnia 30.11.2009 r., składników pochodzenia zwierzęcego, SLS-ów, SLES.

W ofercie marki Pretty Habits znajdziemy takiej produkty jak:

podkłady CC w kompakcie, rozświetlacze, bronzery, róże, pudry sypkie, paletki cieni, bazy pod makijaż, serum do twarzy, olejek do demakijażu, olejowe serum do włosów. Nie zabraknie również limitowanych kolekcji kosmetyków kolorowych tworzonych we współpracy z profesjonalistami.

Marka Pretty Habits zaprosiła do współpracy przy tworzeniu marki zarówno profesjonalistów z branży beauty, jak i same konsumentki, przeprowadzając liczne badania fokusowe. Dzięki temu powstały produkty nowej generacji dobre dla  każdej cery.

Premiera kosmetyków Pretty Habits

Nowa, luksusowa marka kosmetyków Pretty Habits, pojawi się na rynku 24 grudnia z możliwością zakupienia produktów w formie pre-sale. Już teraz marka przygotowała dla klientów loterię w której główną nagrodą jest otrzymanie paczki z pełnowymiarowymi produktami. Zapraszamy: www.prettyhabits.pl