Nowe suplementy MyBestPharm

85

Marka MyBestPharm powstawała we współpracy lekarzy, farmaceutów i dietetyków. Jej suplementy bazują na naturalnych surowcach, nowoczesnych technologiach produkcyjnych i klinicznie przebadanych, chronionych patentami składnikach z całego świata. Mają udowodniony naukowo, korzystny skład na zdrowie, wygląd i samopoczucie, poparty stosownymi oświadczeniami zdrowotnymi i żywieniowymi. Ideą marki jest komponowanie swoich preparatów tak, by ich składniki były wysoce przyswajalne i wzajemnie wzmacniały swoje działanie.

Starania o lepsze zdrowie i piękniejszą figurę najlepiej wesprą dwa suplementy MyBestPharm – wspomagający procesy naturalnego oczyszczania organizmu oraz utraty masy ciała.

Suplement diety MyBestSlim – by chudnąć zdrowo i szybko
Preparat MyBestSlim ma na celu wsparcie diety odchudzającej. Przyspiesza metabolizm, hamuje łaknienie i ułatwia rozpad tłuszczów. Pomaga też utrzymać prawidłowe stężenie glukozy we krwi, ułatwia trawienie oraz ujędrnia i napina skórę, co jest ważne zwłaszcza przy dużych spadkach wagi. MyBestSlim to 15 składników znanych z przyspieszania przemiany materii, pobudzających metabolizm cukrów i tłuszczów oraz kontrolujących apetyt, także na słodycze – wśród nich chrom i selen oraz ekstrakty z yerba mate, guarany z kofeiną, zielonej herbaty i zielonej kawy, pieprzu cayenne, gymnema sylvestre, garcinia cambogia oraz winian L-karnityny i witaminy B2 oraz B12. Substancje te rozwijają swoje działanie w pełni po około trzech miesiącach kuracji.
Suplement diety MyBestSlim kosztuje 119,90 zł/120 kapsułek.

MyBestBeauty – piękna skóra, włosy i paznokcie
Suplement z 24 ważnymi substancjami, służącymi zdrowiu włosów, skóry i paznokci MyBestBeauty ma formułę witaminowo mineralną, wzbogaconą o ekstrakty roślinne, które wspierają, wzmacniają̨ i uzupełniają wzajemnie swoje działanie. Wszystkie składniki zostały dobrane precyzyjnie ilościowo i jakościowo w taki sposób, aby wzmacniać swoje działanie i przynieść jak najlepsze efekty. Produkt zawiera składniki odżywcze wspierające: kondycję skóry – cynk, niacyna, witamina C, A, B2, biotyna oraz miedź; kondycję paznokci – cynk i selen; pigmentację włosów i skóry – miedź; kondycję skóry i błon śluzowych – witamina A, B2; kondycję tkanek łącznych oraz chrzęstnych– mangan, miedź, witamina D. Suplement został wzbogacony o skrzyp polny działający korzystnie na skórę i włosy oraz ekstrakt z kory sosny śródziemnomorskiej o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Selen i ekstrakt z kurkumy (standaryzowany aż na 95% kurkuminoidów) także mają właściwości przeciwutleniające. Pokrzywa wykazuje korzystne działanie na kondycję skóry. Wyciąg z pędów bambusa zawiera unikalny skład soli mineralnych, krzemionki i tanin, które są̨ substratami do budowy elastyny i kolagenu. W dziennej porcji znajduje się też 100 mg MSM (metylosulfonylometanu), 30 mg kwasu hialuronowego i kolagen NatiCol® 4000. Preparat zawiera antyoksydanty – witaminę C, cynk, witaminę E, B2, miedź, mangan, które chronią̨ komórki przed niekorzystnymi procesami utleniania.

www.mybestpharm.pl