Naturalna rewolucja w makijażu permanentnym

66
PMYOU

Trwały, bezpieczny i naturalnie wyglądający makijaż permanentny to aktualnie jedna z największych potrzeb kobiet, dlatego właśnie powstała nowa marka do makijażu permanentnego PMYOU. Oferuje ona nowe, bezpieczne produkty przeznaczone do mikropigmentacji oraz innowacyjne szkolenia prowadzone przez doświadczonych trenerów, ułatwiające wprowadzenie usługi makijażu permanentnego do salonów kosmetycznych.

Przed jakimi wyzwaniami stoi branża makijażu permanentnego?
Jako kobieta i konsumentka mam takie odczucie, że największym wyzwaniem dla tej branży jest zbyt duża ilość źle zrobionych makijaży permanentnych, które zamiast podkreślać naturalną urodę, niestety ją oszpecają. Mam wrażenie, że duża ilość makijaży wykonywana jest jednym szablonem. Makijaż permanentny może naprawdę uskrzydlić kobietę, pod warunkiem, że jest dobrze zrobiony. Jeśli jednak nie dodaje uroku, a jego usunięcie wymaga długotrwałej procedury, to pojawia się problem, z którym aktualnie branża się boryka. Kolejną barierą, która powoduje, że klientka ostatecznie nie zdecyduje się na zabieg jest wysoka cena makijażu permanentnego, która nie gwarantuje jakości. Klientki mają obawy, czy inwestując 1500-1700 zł uzyskają efekt, który spełni ich oczekiwania. Okazuje się, że ten strach często jest zasadny. Liczba linergistek, które mając bardzo małe doświadczenie przystępuje do wykonywania usług jest zatrważająca, dlatego marka PMYOU stworzyła nową usługę o nazwie PMYOU make-up – trwałe zagęszczanie brwi. Szczegółowy opis tego zabiegu znajdziecie Państwo na stronie www.pmyou.pl

Na czym polega naturalna rewolucja w makijażu permanentnym?
Marka PMYOU mówiąc o rewolucji przewrotnie odwołuje się do podstaw makijażu permanentnego, który powinien być podkreśleniem, uwypukleniem naszej urody. Makijaż powinien być tak wykonany, aby nie rzucał się zbytnio w oczy, aby ktoś kto spotyka nas na ulicy nie mówił „…ale masz ładny makijaż permanentny!”, tylko: „… ale pięknie wyglądasz”. Bardzo zależy nam na dotarciu do klientek usług z komunikatem, że z marką PMYOU klientki usług mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ jest on wykonywany bezpiecznymi, certyfikowanymi produktami oraz na podstawie szczegółowej analizy potrzeb klientki. Usługa, którą promujemy, czyli PMYOU make-up, jest oparta na płytkiej pigmentacji, stanowiącej idealny krok do klasycznego makijażu permanentnego. Jest bezpiecznym wstępem do długotrwałego makijażu, pozwala się z nim oswoić przez kilka miesięcy i jest dostępny już od 500 zł! Jeśli klientka będzie zadowolona z efektu i zdecyduje się na klasyczny makijaż permanentny na bazie PMYOU make-up, to koszt wykonania klasycznego makijażu permanentnego zostanie pomniejszony o jego cenę. Nowa usługa PMYOU make-up jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które obawiają się makijażu permanentnego.

Jak wygląda koncepcja programu szkoleniowego?
Nasza marka prowadzi szkolenia ze wszystkich najpopularniejszych metod makijażu permanentnego, również usługi PMYOU make-up, opartej na płytkiej pigmentacji. Uważamy, że jest ona do opanowania przez osoby, które już w branży beauty pracują od jakiegoś czasu jako wizażystki, manicurzystki, kosmetolodzy. Te osoby mają możliwość ukończenia u nas kursu z cyklu For Beauty i właściwie od razu wprowadzić usługę do swojego salonu. Różnicą między naszą marką a konkurencyjnymi jest to, że my nasz program szkoleniowy dzielimy na program dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia w branży beauty i dla osób z doświadczeniem, które mogą kontynuować rozwój swoich umiejętności w stronę droższych, bardziej opłacalnych usług.

Czy technika, którą wykonywana jest usługa PMYOU make-up różni się od tradycyjnych metod, którymi wykonywany jest makijaż permanentny?
Różni się. Program szkolenia z usługi PMYOU make-up został opracowany od podstaw i jest to autorski program, z którego aktualnie żadna inna firma nie korzysta.

Czy makijaż permanentny zmienia kolor podczas użytkowania? W czym tkwi jego tajemnica?
Jednym z wyróżników marki PMYOU jest nowa formuła naszych pigmentów. Została ona stworzona przez światowej sławy niemieckiego producenta MT.DERM, który od 25 lat zajmuje się produkcją urządzeń medycznych oraz urządzeń do makijażu permanentnego. Formuła pigmentów PMYOU zapewnia bezpieczeństwo klientkom usług i umożliwia bezpieczne wykonywanie tych usług linergistkom. Pigmenty PMYOU odpowiadają restrykcjom określonym przez rozporządzenie REACH (unijny certyfikat bezpieczeństwa produktów potwierdzający m.in. brak zawartości metali ciężkich) oraz zawierają specjalny czynnik odpowiadający za to, że makijaż nie wybarwia się do niepożądanych odcieni: czerwonego, niebieskiego czy szarego. Oczywiście bardzo istotnym aspektem jest również sposób wykonania makijażu. Pigmenty są dostępne w sprzedaży pojedynczo, ale również, ułatwiając pracę początkującym linergistkom, w zestawach dla blondynek, brunetek i szatynek.

Kto w PMYOU prowadzi szkolenia?
Muszę zaznaczyć, że jesteśmy bardzo dumni z naszej kadry Trenerek, ponieważ oprócz tego, że są one bardzo doświadczonymi linergistkami, to przede wszystkim są kobietami o dużej empatii, co daje gwarancję, że zarówno prowadzone przez nie szkolenia, jak i wykonywane usługi są oparte na największych potrzebach kursantek oraz klientek. Do naszej kadry Trenerek należą najwyższej klasy specjalistki z branży PMU.

Joanna PeplakJoanna Peplak – linergistka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży PMU, specjalistka w maszynowej metodzie włosa. Asia prowadzi szkolenia oraz wykonuje usługi makijażu permanentnego w Warszawie.

 

 

 

Daria DobrowolskaDaria Dobrowolska – kosmetolog, pasjonatka metody cienia, która na co dzień prowadzi szkolenia, wykonuje makijaże permanentne oraz zabiegi medycyny estetycznej również w Warszawie.

 

 

 

Ludmiła ZagravaLudmiła Zagrava – światowej sławy linergistka, międzynarodowy trener PMU, organizatorka konferencji PMU oraz producentka kosmetyków, która na co dzień prowadzi szkolenia oraz wykonuje usługi makijażu permanentnego w Poznaniu.

 

 

Inna ZolotovskaInna Zolotovska – mistrzyni świata w microbladingu z 2019 roku, która aktualnie specjalizuje się w maszynowej metodzie włosa. Inna na co dzień prowadzi szkolenia oraz wykonuje usługi makijażu permanentnego również w Poznaniu.

 

 

Gorąco zapraszamy na szkolenia oraz usługi wykonywane przez nasze Trenerki PMYOU!

Joanna Janicka-Darol
Dyplomowany Mistrz wizażu, ekspert branży beauty, Dyrektor Ds. Rozwoju Marki w firmie Next Look. Ponad 20-letnie, zawodowe doświadczenie w branży beauty pokrywa się z jej największą pasją – poszukiwaniem nowych trendów w obszarach beauty, opartych na aktualnych potrzebach klientów tej branży.

Next Look Sp.z o.o., właściciel marki PMYOU
Poznańska 131, 60-185 Skórzewo

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA:
obslugaklienta@pmyou.pl
+48 512 638 933

SZKOLENIA:
szkolenia@pmyou.pl
+48 533 300 654

WSPÓŁPRACA:
wspolpraca@pmyou.pl
+48 451 050 070

KONTAKT:
+48 61 86 39 296
lub +48 61 86 39 290

www.pmyou.pl