THESERA L – studium przypadków

241
Thesera L

THESERA L to oryginalny lifting z zastosowaniem rozpuszczalnych nici w technologii TDN. Nieinwazyjny zabieg przeciwstarzeniowy ze stymulacją włókien indukcyjnych kolagenu wtapiający się w skórę.

Thesera L wykorzystuje opatentowaną technologię TDN (Transfer Double Nanosphere). Technologia TDN to technologia biologiczna, która może zapewnić przenikanie składników aktywnych, takich jak fibroina jedwabiu, kwas hialuronowy, peptydy, PPC i inne składniki aktywne do warstwy skóry bez nakłuć lub zastrzyków. Składniki aktywne są rozkładane na nanocząsteczki i podwójnie kapsułkowane, dzięki czemu są chronione przed wpływem poziomu pH skóry oraz temperatury, w ten sposób nici i inne składniki aktywne mogą łatwo przeniknąć do skóry właściwej.

Nici są wykonane z białka fibroiny jedwabnika znanego jako serycyna, który jest stosowany przede wszystkim w medycynie do szycia ran i regeneracji tkanek. Ma również naturalną odporność na infekcje i jest stosowany ze względu na doskonałą biokompatybilność, a zatem jest powszechnie stosowany również jako koagulant rany. W przypadku stosowania w kosmetyce stwierdzono, że serycyna poprawia elastyczność skóry i wykazuje działanie przeciwstarzeniowe, w tym przeciwzmarszczkowe. Ponadto minimalizuje utratę wody ze skóry.

Jak to działa?

Zabieg rozpoczyna się od przygotowania skóry, podczas którego na skórę nakłada się piankę złuszczającą i mieszankę serum zawierającą kwas glikolowy, kwas salicylowy, kwas mlekowy w postaci kapsułkowanej w nanowymiarach. Kapsułki wykonane w technologii TDN pozwalają na stabilne wchłanianie kwasów. Tak przygotowana skóra znacznie skuteczniej wchłania dodatkowe składniki aktywne zabiegu, a także włókna, które wtapiają się w skórę.

Podczas zabiegu pracujemy z nićmi, które rozpuszczają się w specjalnie do tego celu zaprojektowanym serum. Serum jest bogate w kojące składniki aktywne, dzięki czemu działa uspokajająco na skórę wstępnie poddaną złuszczaniu. Jego składniki przeciwutleniające i pielęgnacyjne poprawiają kondycję skóry na poziomie komórkowym. Mieszanka surowicy i włókien zamienia się w galaretowatą mieszankę kolagenową, która po nałożeniu na skórę bardzo szybko się wchłania, jednocześnie daje przyjemne uczucie chłodu.
Kolejnym etapem jest nałożenie odżywczej maski, która stymuluje krążenie krwi i pomaga włóknom dostać się do skóry. Pasma rozpuszczają się w surowicy i okładzie nawilżającym, który stymuluje krążenie krwi, działają w ciągu 30 minut.

Kolejnym krokiem jest silna maska ujędrniająca, która powoduje, że włókna przyjmują w skórze stały stan i działają stymulująco i liftingująco.

Aplikacja jest prosta, należy przestrzegać zalecanej procedury, składniki aktywne są nakładane na skórę w kilku etapach z rzędu. Czas trwania zabiegu: 65 minut.

THESERA L oferuje natychmiastowe, a także długotrwałe efekty liftingu skóry, widocznie redukując zmarszczki. Ponadto stymuluje naturalną produkcję kolagenu, wykazując zwiększone wyniki w ciągu 3 tygodni po leczeniu.

Aplikacja rozpuszczalnej nici kolagenowej stanowi skuteczną alternatywę dla zabiegów inwazyjnych. Dzięki zastosowaniu technologii TDN możemy transportować składniki aktywne do głębokich warstw skóry całkowicie bezinwazyjnie, bez bólu i bez okresu rekonwalescencji.

Zabieg Thesera L ma szerokie zastosowanie w terapiach mających na celu poprawę stanu skóry, poczynając od nawilżenia, poprzez silny lifting a zakończywszy na regeneracji ubytków.

Przypadek nr 1
Klientka w wieku 50+ – brak jędrności skóry, przebarwienia oraz silne odwodnienie.
Po wykonaniu serii 4 zabiegów w odstępach 3 tygodniowych nastąpiła radykalna zmiana, widoczna zmiana gęstości, poprawa kolorytu i odczuwalne nawilżenie.

 

 

 

 

 

 


Przypadek nr 2
Klientka w wieku 50+ – problem wiotkości skóry, rozszerzone pory, występowanie dużej ilości zaskórników zamkniętych, przebarwienia.
Po wykonaniu 3 zabiegów – zmiana w strukturze skóry, zmniejszenie ilości zaskórników, duże zniwelowanie zmarszczek, uniesienie skóry.

 

 

 

 

 

 


Przypadek nr 3
Klientka z widoczną blizną zanikową powstałą wskutek usunięcia krosty.
Po wykonaniu dwóch zabiegów zauważalna odbudowa tkanki.

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwoń lub napisz, opowiemy historie naszych klientów.
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku oraz Instagramie: Thesera Polska
biuro@thesera.pl
kontakt: 604 477 104. 728 004 400
https://thesera.pl/thesera-l/