Radiofrekwencja mikroigłowa

36
Skin Masters
Skin Masters

Radiofrekwencja mikroigłowa to popularna procedura w gabinetach kosmetologicznych. Wykonując go, przy dobrej kwalifikacji pacjenta możemy uzyskać efekt liftingu skóry, zredukować zmarszczki, zmniejszyć widoczność porów oraz spłycić blizny różnego pochodzenia, w tym także te potrądzikowe oraz rozstępy. Opracowujemy również okolicę oka napinając ją oraz redukując kurze łapki i zmarszczki dehydratacyjne.
W Skin Masters dla naszych pacjentów wybrałyśmy urządzenie Secret RF 2.0. firmy Ilooda. Daje nam ono możliwość wprowadzenia w obszar zabiegowy bardzo cienkich igieł (0,25 mm) na regulowaną głębokość między 0,5 a 3,5 mm emitując w tym samym czasie falę radiową, która w kontrolowany sposób nagrzewa tkankę bez ryzyka poparzeń.
W tkance dochodzi do powstania punktów koagulacji oraz kontrolowanego przegrzania, które powodują rozpoczęcie procesu regeneracji oraz tworzenia nowych włókien kolagenowych. Efektem zabiegu jest silna przebudowa skóry. Urządzenie posiada certyfikat FDA, więc wyróżnia się nie tylko skutecznością, ale również bezpieczeństwem procedur.
Dzięki temu, że terapeuta wykonujący zabieg ma do wyboru różne rodzaje izolacji igieł (nieizolowane i półizolowane) oraz kartridże z różną ilością igieł (25 i 64) możemy oddziaływać na wybraną przez kosmetologa warstwę skóry, z odpowiednią intensywnością, tak aby zabieg był maksymalnie skuteczny w danym przypadku!

www.skinmasters.pl