Kolekcja TRESemmé Flawless Waves

23

Kolekcja TRESemmé Flawless Waves z olejkiem kokosowym to idealna pielęgnacja dla włosów kręconych i falowanych. Ułatwia rozczesywanie, zapobiega puszeniu się i zapewnia sprężyste, nawilżone i pełne blasku loki lub fale. Formuła bez silikonów nie obciąża włosów, jest tak lekka, że można używać jej codziennie.

Szampon TRESemmé Flawless Waves

Uzyskaj idealne loki lub fale z szamponem TRESemmé Flawless Waves! Skutecznie pomaga on w nadaniu i utrzymaniu skrętu włosów. Formuła z olejkiem kokosowym oraz z nową, innowacyjną technologią PRO Style™ zapewnia intensywne nawilżenie, eliminuje przesuszenie oraz przywraca włosom miękkość i sprężystość. Ułatwia rozczesywanie, dzięki czemu po umyciu pasma są gotowe do ułożenia w oszałamiające loki. Lekka i delikatna formulacja szamponu sprawia, że można go używać codziennie.

Odżywka TRESemmé Flawless Waves

Miękkie, a jednocześnie sprężyste loki? To zadanie dla odżywki TRESemmé Flawless Waves! Po jej użyciu twoje włosy staną się odżywione i podatne na układanie. Odżywka ułatwia rozczesywanie i zapobiega puszeniu się. Dzięki zawartości oleju kokosowego, co ważne – bez silikonów, włosy będą również wzmocnione i głęboko nawilżone, bez zbędnego obciążenia. Uzyskasz efekt zjawiskowych fal i loków, jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego!

Spray termoochronny TRESemmé Keratin Smooth

Termoochronny spray do włosów Keratin Smooth to zaawansowana formuła, która chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury oraz uszkodzeniami spowodowanymi zabiegami stylizacyjnymi.  Pomaga wytworzyć barierę chroniącą przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją włosów na gorąco, aż do 230°. Zapobiega utracie wilgoci i chroni strukturę włosa podczas ich stylizacji, sprawiając, że włosy stają się wygładzone i bardziej podatne na stylizację. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów, także farbowanych.