Nowość: EsthiCell SKIN PEEL SERUM

146

SKIN PEEL SERUM to peeling kwasowo-enzymatyczny marki EsthiCell PROFESSIONAL. Produkt ten cechuje szerokie spektrum działania, dzięki połączeniu aktywności takich składników jak kwas kojowy, kwas azelainowy, kwas migdałowy i laktobionowy, enzymy roślinne oraz arbutyna. Preparat działa przeciwzaskórnikowo, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Wskazany przy zapalnym i niezapalny trądziku pospolitym oraz różowatym, jak również łuszczycy, czy zapaleniu mieszków włosowych. Intensywnie działa na przebarwienia, przyspiesza regeneracją komórek skóry oraz posiada właściwości antyoksydacyjnie.

Preparat pochodzi z najnowszej linii SKIN BOOSTER PEEL THERAPY marki EsthiCell PROFESSIONAL, która obejmuje wyspecjalizowane produkty oraz procedury zabiegowe m. in. do pielęgnacji skóry wokół oczu, cery zmęczonej i poszarzałej, z trądzikiem różowatym i pospolitym oraz w przypadku przebarwień różnego pochodzenia. Zastosowano w niej m. in. korneoterapię oraz innowacyjne składniki aktywne, stosowane także w branży medycznej tj. Sepicalm S WP., czyli specjalistyczne połączenie lipoamino kwasów i minerałów; oligoalginian, biopteryna – związki powstałe w procesie specjalnej hodowli mikroalg; kwasy kojowy i azelainowy; niskocząsteczkowy kwas hialuronowy; bioaktywne estry z masła Shea, wzmacniające barierę naskórkową, stymulujące formowanie się fibroblastów, działające przeciwzapalnie; silne antyoksydanty pochodzące m.in. z soku młodego jęczmienia i żeń-szenia.

Linia SKIN BOOSTER PEEL THERAPY to odpowiedź na wiele pojawiających się problemów w codziennej praktyce kosmetologicznej, spowodowanych m. in. stresem i stylem życia. Wraz z nową linią do oferty zabiegowej marki EsthiCell PROFESSIONAL dołączają cztery specjalistyczne zabiegi.

www.esthicell.pl