AQUA PORCELAINE Galenic

27

PRZYWRÓĆ SWOJEJ SKÓRZE BLASK MŁODOŚCI
Jakich efektów w takiej sytuacji oczekują kobiety? Pragną przywrócić swojej skórze perfekcyjny „blask” młodości i jak za młodszych lat znów cieszyć się „rozświetloną cerą o idealnie wyrównanym kolorycie, która promieniuje zdrowiem i świeżością”.
Wiele kobiet przyznaje, że z czasem nie tylko koloryt ich skóry staje się bardziej nierównomierny i niejednolity, ale również pogarsza się ogólny stan zdrowia skóry. Powierzchnia skóry staje się matowa i ciemniejsza z powodu przebarwień, w tym nieestetycznych brązowych plam. Pojawiają się oznaki odwodnienia. Główni winowajcy? Promienie UV i proces starzenia się skóry. Rezultat: skóra nie jest już tak promienna. Pozbawiona blasku i świeżości zdradza prawdziwy wiek kobiety.

INTUICJA TWÓRCY FORMUŁY
CZERPIEMY INSPIRACJĘ Z MOCY ŚWIATŁA, ABY PRZYWRÓCIĆ TWOJEJ SKÓRZE BLASK(1) MŁODOŚCI

„Przyjrzałem się podstawowym zasadom optyki, aby zrozumieć moc światła, które potrafi wydobyć piękno naszej skóry. W ten sposób udało mi się stworzyć kolekcję, która łączy nie jedno, ale aż trzy działania, które stanowią klucz do ożywienia piękna młodzieńczej cery:
1. rozjaśnianie,
2. wygładzanie,
3. nawilżanie”.

Tak powstała nowa kolekcja AQUA PORCELAINE

Podstawą stworzenia unikatowej formuły jest właściwy dobór uznanych składników aktywnych.Precyzyjna kompozycja składników oraz ich połączenie w strukturze galenowej,
zapewnia najwyższą skuteczność działania. To podstawa tworzenia formuł, które marka Galénic podniosła do rangi prawdziwej sztuki.

www.galenic.pl

DSD de Luxe