CELLULAR WATER FRESH MOISTURIZING GEL

34

Energetyzująco-nawilżający, lekki żel antyoksydacyjny do każdego rodzaju skóry.

Cellular Water oraz oparte na niej produkty pielęgnacyjne wspierają kluczowe funkcje odpowiedzialne za zachowanie kapitału młodości na dłużej.

UNIKALNE PATENTY I SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • PATENT CELLULAR WATER (sole mineralne, L-karnozyna, niezbędne minerały i składniki aktywne, hipotauryna, kwas cytrynowy) – odtwarza właściwości wody naturalnie znajdującej się w skórze. Zwiększa witalność komórek, zachowując młody wygląd skóry. Wzmacnia działanie innych produktów i zabiegów pielęgnacyjnych.
  • PATENT AQUAPORIN (ekstrakt z jabłka, sterole z nasion rzepaku) – zapewnia optymalny stopień nawilżenia, ułatwiając transport i zatrzymanie wody w skórze.
  • SKIN NOTOX (biosacharydy gum-4) – technologia chroniąca przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami spowodowanymi czynnikami środowiska. Tworzy niewidoczny film na skórze z zatrzymuje zanieczyszczenia.

WSKAZANIA:

Do wszystkich typów skóry, które wymagają przywrócenia komfortu. Skóra zmęczona, pozbawiona blasku, z widocznymi zmarszczkami dehydratacyjnymi. Skóra szorstka, z uczuciem ściągnięcia, a także taka, która narażona jest na działanie szkodliwych czynników środowiska zewnętrznego. Przedwczesne oznaki starzenia się skóry.

DZIAŁANIE:

Dynamiczne nawilżanie – zapewnia optymalny poziom nawilżenia, usprawniając przepływ i zatrzymanie wody w skórze.

Ochrona antyoksydacyjna – neutralizuje sutki działania wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry.

Codzienna ochrona – wzmacnia naturalne zdolności ochronne skóry, tworząc niewidzialną barierę zapobiegającą działaniu szkodliwych czynników zewnętrznych (pyły i zanieczyszczenia w środowisku miejskim).

REZULTAT:

Natychmiast nawilżona i odżywiona skóra. Długotrwałe piękno i przywrócony blask. Codzienna ochrona antyoksydacyjna.

SPOSÓB UŻYCIA:

Aplikować rano i wieczorem na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy i szyi. Dzięki świeżej i lekkiej konsystencji produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Cena: 154 zł/50ml

INSTITUT ESTHEDERM, NAOS Polska Sp. z o.o.;
Dekerta 24, 30-703 Kraków
Tel: (+48) 12 292 00 60; Tel/Fax: (+48) 12 626 31 09
www.esthederm.pl

DSD de Luxe