Centrum Szkoleniowe

22

18.02.2013 


W pierwszy dzień lutego 2013 roku, została otwarta nowa siedziba centrum szkoleniowego Mezoderm. 

Mezoderm to firma szkoleniowa oraz klinika kosmetologi estetycznej, która powstała dzięki wysiłkom profesjonalnych trenerów z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu seminariów, pokazów i szkoleń kosmetycznych dla największych marek kosmetyki profesjonalnej dostępnych w Polsce. W ofercie znajdują się m. in. szkolenia z mezoterapii igłowej, peelingów chemicznych i kwasu hialuronowego. 

Nad całością imprezy czuwała właścicielka – Pani Magdalena Komasińska. Goście mieli szansę poznania nowych produktów, które są już dostępne w Mezoderm m. in.: ChelaSkin – produkt zalecany do eliminowania zasinień i podrażnień po zabiegach takich jak: wypełnienia trwałe, lasery ablacyjne, mezoterapia igłowa, dermabrazja oraz OVERAGE – nowe i innowacyjne produkty do biokomplementacji i biorewitalizacji tkanki na bazie viscoelastycznego kwasu hialuronowego. 

Ponadto zaproszeni goście mogli uczestniczyć w pokazie wykonanym przez właścicielkę, na którym zaprezentowano zabieg wypełniania bruzd nosowo-wargowych, czołowych oraz zmarszczek mimicznych używając nowych innowacyjnych produktów z linii Overage. 

Po części pokazowej goście zostali zaproszeni na poczęstunek, szampana i losowanie cennych nagród ufundowanych przez firmę Mezoderm. Impreza trwała do późnych godzin wieczornych, a goście niechętnie opuszczali nową siedzibę firmy. Dziekujemy wszystkim za tak liczne przybycie i mamy nadzieje, że będziemy Was zaskakiwać nowościami w zakresie kosmetologi estetycznej.


DSD de Luxe