Colour Whipped Cream z.one concept

50

ODŻYWCZA, KREMOWA PIANKA Z PIGMENTEM – BEZ SPŁUKIWANIA
cena: 55 zł, poj. 100 ml

Proste w użyciu, kremowe, niewymagające spłukiwania pianki z pigmentem, nadają włosom natychmiastowy, równomierny, czasowy kolor. Jednocześnie zaś odżywiają, nawilżają i cudownie pachną.

Zawarte w nich proteiny mleka regenerują włosy, owocowe ekstrakty chronią je i dodają im energii, a oparty na ekstrakcie z nasion słonecznika kompleks Integrity 41® oraz witamina E działają antyoksydacyjnie. Pianki doskonale nadają się do tego, by odświeżyć kolor włosów farbowanych, podkreślić odcień włosów naturalnych, nadać im cudowny blask, i uczynić je niezwykle miękkimi!

Sposób użycia: wstrząśnij, odwróć aplikatorem do dołu i odmierz odpowiednią ilość pianki. Zaaplikuj na czyste, wilgotne włosy, a następnie rozpocznij stylizację. Barwę nadaną włosom można łatwo usunąć podczas ich oczyszczania.

Kolorowe ABC Colour Whipped Cream / 7 żywych odcieni

▪ Zimny brąz / cold brunette sprawdzi się na włosach brązowych (jasnych brązowych, średnich brązowych, ciemnych brązowych), oraz na ciemnym i średnim blondzie.

▪ Apetyczny jak czekolada ciepły brąz / warm brunette stosuj na włosach brązowych (jasnych brązowych, średnich brązowych, ciemnych brązowych), oraz na ciemnym i średnim blondzie.

▪ Odcień chłodnego, beżowego blondu / beige blond uzyskasz na jasnym blondzie, bardzo jasnym blondzie i platynowym blondzie.

▪ Soczysty i ciepły, złoty blond uzyskasz nakładając piankę golden blond na jasnym blondzie, bardzo jasnym blondzie i platynowym blondzie.

▪ A może jasna czerwień? Wyrazisty odcień red light sprawdzi się na włosach jasnobrązowych, oraz na ciemnym i średnim blondzie. Możesz też odświeżyć nim kolor włosów czerwonych i truskawkowy blond.

▪ Co powiesz na miedź? Wypróbuj piankę w odcieniu copper na włosach jasnobrązowych, na średnim i ciemnym blondzie, możesz też odświeżyć nią kolor włosów miedzianych.

▪ Dla tych z fantazją! Piankę violet nakładaj na włosy jasnobrązowe oraz średni brąz, na ciemny blond, możesz też odświeżyć nią kolor włosów fioletowych. 

www.z-oneconcept.com.pl