Demakijaż twarzy, oczu i ust

21
19.08.2013 

Przygotowany z myślą o profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej łagodny i niezwykle skuteczny płyn micelarny do usuwania wszelkich rodzajów makijażu z twarzy, szyi, dekoltu, oczu oraz ust. Nie podrażnia skóry i daje jej natychmiastowe ukojenie. Idealny do przygotowania i dokładnego oczyszczenia skóry przed wszelkimi zabiegami kosmetologicznymi i dermatologicznymi. 

3 w 1 

Mleczko do demakijażu 
Tonik łagodzący 
Płyn do demakijażu oczu i ust 

Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i odżywia skórę, wyrównuje niedoskonałości oraz wygładza drobne zmarszczki mimiczne. Hydromanil gwarantuje natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie. Fucogel chroni skórę przed nadmierną utratą wody. Wyciąg z Aloe Vera działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo, łagodząco i regenerująco. Poprawia elastyczność i ukrwienie skóry starzejącej się. Płyn jest idealny rozwiązaniem do oczyszczania każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej i skłonnej do podrażnień. 

Sposób użycia: Zwilżyć płatek kosmetyczny płynem i przemywać skórę, aż zostaną usunięte wszelkie zanieczyszczenia. Nie spłukiwać. Po oczyszczeniu przystąpić do kolejnych etapów zabiegu. 

Pojemność: 500 ml 

Tylko do użytku profesjonalnego 

Kod produktu: 51401 

Więcej informacji: 
tel: 50 738 77 27
DSD de Luxe