DSD de Luxe w trosce o zdrowe włosy

103

Kosmetyki trychologiczne DSD de Luxe zawierają naturalne składniki i substancje aktywne w najwyższym dopuszczalnym stężeniu, skuteczne w walce z dolegliwościami skóry głowy i włosów.

Kosmetyki DSD de Luxe są alternatywą dla leczenia farmakologicznego, pozwalają uzyskać szybkie efekty kuracji, skracając niekiedy jej czas o połowę. O produktach hiszpańskiej marki oraz rosnącej roli usług trychologicznych w salonie opowiada dla art of BEAUTY Polska Agnieszka Trepka – specjalista trycholog, szkoleniowiec DSD de Luxe.

Dlaczego trychologia staje się coraz bardziej popularna?

Trychologia powstała, ponieważ coraz więcej osób boryka się z problemami włosów i skóry głowy. Nie zawsze jest konieczna wizyta u dermatologa. Większość problemów możemy wyleczyć stosując odpowiednią pielęgnację kosmetykami trychologicznymi. Aż 80% schorzeń trychologicznych spowodowana jest niewłaściwą pielęgnacją i agresywnymi środkami myjącymi.

Z jakimi problemami najczęściej zgłaszają się pacjenci?

Problemy, które najczęściej dotykają naszych klientów to: łojotok, wypadanie włosów, łupież, stany zapalne skóry głowy oraz włosy zniszczone, które wręcz nie chcą rosnąc, łamią się i są mimo stosowanej pielęgnacji po prostu nadal brzydkie.

Co jest najważniejsze przy wyborze marki trychologicznej do salonu?

Najważniejsze przy doborze marki trychologicznej jest skuteczność i szybkość działania kuracji. Każdy kto ma problemy chce jak najszybciej się ich pozbyć lub najszybciej uzyskać oczekiwany efekt. Niestety wiele osób kieruje się wyborem jedynie pod kontem ceny a to jest bardzo mylące i sięga po kosmetyki nie konsultując problemu z trycholgiem. Tanie produkty, w wielu przypadkach są za słabe i wymagają bardzo długiego okresu kuracji. Warto więc zainwestować w kurację droższą i zalecaną przez trychologa, gdyż daje nam to gwarancję skuteczności szybkiej poprawy kondycji lub wyleczenia problemu.

Jaką ofertę ma marka DSD de Luxe?

Hiszpańska marka Dsd de Luxe od 30 lat oferuje bardzo dogodne warunki współpracy z salonami. Każdy salon jest dla nas ważny i traktowany indywidualnie. Oferujemy niezliczoną ilość szkoleń, materiały reklamowe i wspomagamy trychologów w codziennej pracy. Dodatkowo salony, które z nami współpracują są reklamowane na naszej stronie, Instagramie i Facebooku. Produkty często rekomendowane są w mediach.

Jaka jest skuteczność terapii kosmetykami DSD de Luxe?

Skuteczność terapii DSD de Luxe jest bardzo wysoka, wręcz można powiedzieć, że 100%. Trzeba tylko pamiętać, że musimy bardzo dobrze postawić diagnozę i zalecić odpowiednią kurację, a w tym przypadku jest to 100% sukcesu i zadowolenia klienta.

Dlaczego warto z Wami współpracować?

Dsd de Luxe to lider w kosmetyce trychologicznej. Kosmetyki są tak stworzone, aby szybko i łatwo pomogły zwalczyć problem naszych klientów. Dajemy profesjonalne szkolenia oraz wskazujemy możliwości zgłębiania wiedzy. Każdy trycholog z nami współpracujący otoczony jest opieką i może liczyć w każdej chwili na naszą pomoc. Poza tym dajemy bardzo dobre  warunki współpracy.

 

Agnieszka Trepka
Specjalista trycholog od 2006 roku, szkoleniowiec Hiszpańskiej marki trychologicznej Dsd de Luxe w Polsce. Od 10 lat związana z marką Rofersam. Importer i dystrybutor kosmetyków trychologicznych Dsd De Luxe w Polsce. Właścicielka gabinetu trychologii Beauty Hair w Warszawie.
www.trychologia.com