Eliksir na wiosnę

24
15.07.2013 

Zima zmęczyła nie tylko nas, ale również nasze włosy. Aby pomóc im wrócić do formy warto sięgnąć po najnowszą linię do pielęgnacji włosów – Gliss Kur Ultimate Oil Elixir. 

Wiosna to czas domowych porządków, przeglądu szaf,oraz regeneracji skóry i włosów. Aby posprzątać dom wystarczy kilka godzin. Odświeżenie szafy jest możliwe dzięki kilku modnym dodatkom. Jednak chcąc zregenerować włosy potrzeba wyjątkowo skutecznej pomocy. Sprawdzi się tu linia do pielęgnacji włosów Gliss Kur Ultimate Oil Elixir. 

Kosmetyki Gliss Kur Ultimate Oil Elixir stworzono z myślą o pielęgnacji zniszczonych i przesuszonych włosów, które każdego dnia potrzebują wyjątkowej opieki. Dzięki formule z odżywczym eliksirem, Gliss Kur Ultimate Oil Elixir nie tylko wzmacnia i regeneruje włosy, ale również zapobiega ich łamaniu. Efekt to zdrowe włosy, pełne sprężystości i blasku. 

Formuła Gliss Kur Ultimate Oil Elixir z odżywczym eliksirem, zawierającym starannie wyselekcjonowany olejek pielęgnacyjny, pozwala odbudować strukturę włosa głęboko w jego wnętrzu i jednocześnie wygładzić jego powierzchnię, równomiernie pokrywając ją bardzo cienkim filmem. Dzięki temu włosy są chronione przed kolejnymi uszkodzeniami, jedwabiście miękkie i błyszczące i nie obciążone nadmierną pielęgnacją. 

Linia Gliss Kur Ultimate Oil Elixir składa się z: 

• szamponu Gliss Kur Ultimate Oil Elixir 
Proces pielęgnacji bardzo zniszczonych i łamliwych włosów zaczyna się już na etapie mycia włosów szamponem. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać produkt, który nie tylko oczyści włosy, ale również w odpowiedni sposób o nie zadba – tak jak szampon Gliss Kur Ultimate Oil Elixir. 

odżywka Gliss Kur Ultimate Oil Elixir 
Wygładza włosy i sprawia, że łatwiej się rozczesują. Wystarczy nałożyć odżywkę na włosy i po chwili spłukać.
 
• ekspresowa odżywka regeneracyjna Gliss Kur Ultimate Oil Elixir 
Formuła tej odżywki intensywnie regeneruje włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Wystarczy spryskać wilgotne lub suche pasma z odległości 20-25 cm i rozczesać. 

• maseczka wzmacniająca strukturę Gliss Kur Ultimate Oil Elixir 
Stosowana regularnie dwa lub trzy razy w tygodniu, odbudowuje strukturę włosów od wewnątrz, skutecznie zmniejsza ich łamliwość oraz zapewniając wyjątkowy połysk. 

• serum Gliss Kur Ultimate Oil Elixir 
Innowacyjna formuła serum Gliss Kur Ultimate Oil Elixir z odżywczym eliksirem i cząsteczkami złota nie tylko znacznie redukuje łamliwość włosa, ale również chroni jego strukturę przed kolejnymi uszkodzeniami. W efekcie nawet matowe i kruche włosy zachwycają swoim wyjątkowym blaskiem i lekkością. Wystarczy spryskać wilgotne lub suche włosy i pozostawić na nich serum (bez spłukiwania). 

Rekomendowana cena detaliczna produktów:
• szampon Gliss Kur Ultimate Oil Elixir, poj. 250 ml, ok. 12 zł 
• szampon Gliss Kur Ultimate Oil Elixir, poj. 400 ml, ok. 16 zł 
• odżywka Gliss Kur Ultimate Oil Elixir, poj. 200 ml, ok. 12 zł 
• ekspresowa odżywka regeneracyjna Gliss Kur Ultimate Oil Elixir , poj. 200 ml, ok. 16 zł 
• maseczka wzmacniająca strukturę Gliss Kur Ultimate Oil Elixir, poj. 200 ml, ok. 19 zł 
• serum Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Serum, poj. 100 ml, ok. 30 zł 

*** 
Henkel oferuje na całym świecie wiodące marki i technologie w trzech obszarach biznesowych: Laudry & Home Care (środków piorących i czystości), Beauty Care (kosmetyków) oraz Adhesive Technologies (klejów, uszczelniaczy i technologii powierzchniowych). Założona w 1876 roku firma jest światowym liderem w branżach produktów konsumenckich oraz dla przemysłu, oferując tak znane marki jak Persil, Schwarzkopf i Loctite. Henkel zatrudnia 47 tysięcy pracowników. W 2011 roku wartość sprzedaży wyniosła 15,6 miliarda euro, a skorygowany zysk operacyjny 2,03 miliarda euro. Akcje uprzywilejowane Henkla wchodzą w skład najważniejszego niemieckiego indeksu giełdowego DAX.

Więcej informacji na: www.henkel.pl
DSD de Luxe