Facemd + Korean JEJU Island Minerals Eveline Cosmetics

242

Seria kosmetyków Facemed+ została rozszerzona o dwie pozycje do oczyszczania twarzy oznakowane jako Korean JEJU Island Minerals. To nowości  zainspirowane koreańskimi rytuałami oczyszczania. Kosmetyki zawierają minerały z wyspy pochodzenia wulkanicznego  –  JEJU  – położonej na zachód od wybrzeży Korei Południowej. Jest ona znana z bogatych złóż wody termalnej o niezwykle cennych właściwościach.  Woda termalna to wyjątkowy składnik, polecany zwłaszcza dla skóry wrażliwej, a jej zawartość w produktach nadaje formułom cennych właściwości kojących i pielęgnacyjnych. Produkty pielęgnacyjne Facemd+ JEJU oparte zostały na recepturach, które czerpią z bogactwa natury i wykorzystują składniki o potwierdzonej skuteczności do precyzyjnego oczyszczania i codziennej pielęgnacji skóry twarzy.

Najnowsza propozycja kosmetyków Facemd + Korean JEJU Island Minerals przypadnie do gustu paniom szczególnie wymagającym, które śledzą światowe trendy i sięgają po sprawdzone substancje aktywne. Wyróżniają się wielokierunkowym oddziaływaniem na skórę – 3 w 1 – co jest możliwe dzięki starannie dobranym składom i formułom czerpiącym z filozofii dalekowschodnich rytuałów.

Nowości Facemed+  do oczyszczania twarzy z kategorii Korean JEJU Island Minerals to:

Matująca woda tonizująca z minerałami magmy Jeju  + EKSTRAKT Z MATCHA TEA

Unikalna formuła Matującej wody tonizującej doskonale oczyszcza i odświeża skórę, przywracając jej komfort nawilżenia i naturalnego, fizjologicznego pH. Wygładza, delikatnie matuje i wspomaga regenerację naskórka. Jest idealnym produktem do codziennej pielęgnacji skóry.

ZAAWANSOWANE SKŁADNIKI AKTYWNE:

–  Woda termalna z koreańskiej wyspy JEJU wzmacnia skórę i działa antyoksydacyjnie.

Ekstrakt z Matcha Tea niweluje w skórze negatywny wpływ zanieczyszczeń i stresu oksydacyjnego.

Aqua Rice FERM™ bogata w witaminy i minerały stymuluje regenerację,  zmniejsza widoczność porów, opóźnia starzenie, ujędrnia i rozświetla cerę.

Nawilżający płyn micelarny z wodą termalną JEJU + AQUA Rice FERMTM

Unikalna formuła Nawilżającego płynu micelarnego z wodą termalną doskonale oczyszcza skórę i usuwa nawet wodoodporny makijaż twarzy, oczu i ust. Zapewnia natychmiastowe odświeżenie i nawilżenie skóry, wygładza i rozświetla. Jest idealnym produktem do codziennej pielęgnacji skóry.

ZAAWANSOWANE SKŁADNIKI AKTYWNE:

– Woda termalna z koreańskiej wyspy JEJU wzmacnia skórę i działa antyoksydacyjnie.

– FITO NMF naśladują działanie NMF-u (Naturalnego Czynnika Nawilżającego).

– Aqua Rice FERM™ bogata w witaminy i minerały stymuluje regenerację,  zmniejsza widoczność porów, opóźnia starzenie, ujędrnia i rozświetla cerę.

Cena kosmetyków Facemed + Korean JEJU Island Minerals to ok. 18,99 zł Nawilżający płyn micelarny, 500 ml, Matująca woda tonizująca, 400 ml

Eveline Cosmetics, www.eveline.eu

DSD de Luxe