Fotele Medical & Beauty o 50% taniej

32


 
 


Fotele kosmetyczne Medical & Beauty

Producent: włoski Salon Ambience 

Rabat 50% 
Oferta limitowana 

"" ""


Dallas P10 
cena katalogowa: 9 995 PLN netto 
cena po rabacie: 4 997,50 PLN netto 

Ten nowy wielofunkcyjny, elektryczny fotel kosmetyczny jest idealny w wielu różnych sytuacjach. Dallas może być przenoszony do różnych stanowisk. Wysokość fotela regulowana jest elektrycznym pedałem, kąt siedziska i oparcia regulowany jest przez dwa osobne pedały gazowe, a oddzielne podnóżki i zagłówek regulowane są ręcznie i dostosowane do potrzeb klienta. Fotel jest w komplecie z dwoma podłokietnikami i w zależności do funkcji jaką ma spełniać (fotel czy łóżko), podłokietniki te mogą być unoszone do góry lub do dołu, co umożliwia lepszy komfort pracy. 


"" ""

Dallas P10 
cena katalogowa: 9 995 PLN netto 
cena po rabacie: 4 997,50 PLN netto 

Ten nowy wielofunkcyjny, elektryczny fotel kosmetyczny jest idealny w wielu różnych sytuacjach. Dallas może być przenoszony do różnych stanowisk. Wysokośc fotela regulowana jest elektrycznym pedałem, kąt siedziska i oparcia regulowany jest przez dwa osobne pedały gazowe, a podnóżek i zagłówek regulowane są ręcznie i dostosowane do potrzeb klienta. Fotel jest w komplecie z dwoma podłokietnikami i w zależności do funkcji jaką ma spełniać (fotel czy łóżko), podłokietniki te mogą być unoszone do góry lub do dołu, co umożliwia lepszy komfort pracy. 

"" ""

New Jersey P1 
cena katalogowa: 4 745 PLN netto 
cena po rabacie: 2 372,50 PLN netto 

Profesjonalny fotel do pedicure, z regulowanym oparciem, zagłówkiem oraz niezależnymi od siebie podnóżkami, które są regulowane w pionie i poziomie. Fotel obity jest materiałem Sky, dostępnym w 44 kolorach. Podłokietniki wykonane są z czarnego tworzywa sztucznego, a podstawa z chromowanego metalu. Wysokość siedzenia jest regulowana poprzez pompę hydrauliczną z blokadą. 

Kontakt: 601 620 455 
 
DSD de Luxe