ILCSI – innowacyjność na rynku polskim

24

03.06.2013 

kosmetyki detaliczne i profesjonalne

Poczucie pewności i zaufanie klienta to kryteria, które wyznaczają standardy pracy ILCSI. Dostępne w kilkudziesięciu krajach świata kosmetyki organiczne ILCSI produkowane są z niegasnącym zapałem od ponad 50 lat, odpowiadając najwyższym rynkowym normom. Idea spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających osób nadała ILCSI kierunek 25 letniej pracy z Roślinami Upiększającymi. Nadrzędną zasadą ILCSI jest w każdym przypadku kierowanie się dobrem klienta poprzez działanie łączące pracę profesjonalnie przygotowanych i wspaniale wykształconych kosmetologów oraz wykorzystanie doskonałych kosmetyków organicznych ILCSI. Naszym celem jest nie tylko upiększanie, czujemy się zobowiązani do poprawy jakości życia zwracających się do nas osób. Oprócz pielęgnacji skóry służymy poradami dotyczącymi zmian w sposobie życia, zasad prawidłowego odżywiania, a także, mającego wpływ na stan skóry, sposobu właściwej dbałości o higienę jamy ustnej i zębów. Jesteśmy do dyspozycji wszystkich, którzy w dzisiejszym, tak szybkim i stresującym tempie życia, znajdą czas, na chwile relaksu i luksusu. 

Charakterystyka 
• Certyfikowane kosmetyki organiczne (certyfikat BDIH) 
• Wytwarzane manufakturalnie 
• Produkowane z surowców z własnych bioplantacji. Kontrolowane przez Biokontroll Hungaria. 
• Bardzo duża zawartość roślinnych składników aktywnych. 
• 50 letnie doświadczenie oraz znajomość działania składników ziół, kwiatów, owoców i warzyw. 

Kosmetyki organiczne 
• Naturalne, unikatowe o dużej zawartości roślin, profesjonalne, pomagające na problemy, odczuwalnie działające, kolorowe, przygotowywane z ponad 100 roślin: ze świeżych ziół, owoców, jarzyn i wód leczniczych o wysokiej koncentracji materiału aktywnego, spełniają ostre rygory BDIH. 
• Oddziaływanie na skórę poprzez działanie żywymi składnikami, nie wyciągami 
• Oferują rozwiązania naturalna, wolne od działań ubocznych. 
• Ze wzgledu na szacunek do życia, NIE testowane na zwierzętach, nie zawierające składników pochodzenia zwierzęcego. 
• Nie zawierają syntetycznych, ani dodatkowych naturalnych barwników. 

""

Powody do dumy 
ILCSI (w USA i Kanadzie pod marka ILIKE www.ilike.com) znane i uzywane w Hollywood. Dowodem jest fakt, że gwiazdy edycji Grammy Awards 2009 lśniły jak nigdy dotąd! Także dzięki ILCSI! Dołącz do Carrie Underwood, Queen Latifah, Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman, Miley Cyrus, Taylor Swift, the Jonas Brothers, Katy Perry, Keith Urban, Rihanna, Kate Beckinsale, Sheryl Crow, Jennifer Hudson, John Mayer, Jennifer Love Hewitt, Kelly Clarkson, Whitney Houston i innych gwiazd, które zauroczyły się kosmetykami ILCSI Organic. W Paryżu w słynnej szkole kosmetycznej Catherine Sertin „kosmetyki organiczne”, ILCSI zostało ujęte w programie nauczania. W Emiratach Arabskich salon ILCSI (marka Elche) zdobył tytuł Best Beauty Salon 2009 in Dubai. Produkty ILCSI są dobrze rozpoznawalne, uznane i cenione na całym świecie między innymi w Europie, USA, Kanadzie, Australii, Japonii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Najlepsze salony kosmetyczne i SPA na świecie oferują zabiegi na bazie naszych produktów. 

Profesjonalne kosmetyki 
Naszych kosmetyków nie znajdziesz w sprzedazy detalicznej, internecie czy innych formach sprzedaży bezpośredniej. Przeznaczone są wyłącznie dla salonów kosmetycznych, gabinetów SPA i Day SPA. Tam doświadczony kosmetolog dobierze właściwy Twoim oczekiwaniom produkt oferując jednocześnie zabiegi, które wraz z kosmetykami charakteryzują się niespotykaną skutecznością. Wszystko to bez chemii, substancji konserwujących czy barwników, wykorzystując jedynie lecznicze i stymulujące właściwości składników roślinnych oraz naturalną i bezpieczną reakcję organizmu na czynniki zewnętrzne. Po zabiegu kosmetolog pomoże Ci dobrać kosmetyki do codziennej pielęgnacji ciała oraz udzieli potrzebnych instrukcji i cennych porad z tym związanych. 

""

""
Profesjonalne zabiegi 
Zabiegi kosmetyczne nie są niczym nowym na naszym rynku. Niejednokrotnie przekonaliśmy się o skrajnie różnym poziomie świadczonej usługi. Zabieg kosmetyczny ma na celu dostarczenie szeregu pozytywnych dla ciała i ducha doznań. Nasze zabiegi zostały przygotowane przez doświadczonych kosmetologów na bazie wielu lat doświadczeń z klientami. Każdy zabieg jak i produkt ma swoje przeznaczenie, ściśle określone i przynoszące pożądany efekt. 

Profesjonalny kosmetolog 
Sukcesem _rmy ILCSI Organic nie jest tylko doskonały produkt, ale także doskonale przeszkolony personel. ILCSI Organic przykłada wszelkich starań by skuteczność kosmetyków była poparta profesjonalną wiedzą na ich temat oraz nienaganną znajomością sztuki kosmetycznej w teorii i praktyce. Wysokie standardy narzucane kosmetologom mają bezpośrednie odzwierciedlenie w jakości przez nich świadczonych. Produkt organiczny jaki Państwu oferujemy wymaga szczególnego traktowania tak samo jak klient, dla którego został wyprodukowany. Cały ten proces ma na celu maksymalne zindywidualizowanie zabiegu dla potrzeb każdego jednego klienta by jeszcze lepiej pieścić zmysły. 

Organiczne zabiegi na twarz i ciało 
NOWOŚĆ! Absolutna nowość na polskim rynku! 
SKUTECZNOŚĆ! Efekty widoczne po pierwszym zabiegu! 
CZYSTOŚĆ! Organiczne, bez parabenów i methylparabenów, bez sztucznych konserwantów! 
NATURALNOŚĆ! Bardzo wysoka zawartość czynnych składników organicznych, do 50%! 
BEZPICZEŃSTWO! Nie osłabiają naturalnego mechanizmu obronnego skóry lecz pobudzają go i wzmacniają!
JUŻ DOSTĘPNE W NASZYCH GABINETACH KOSMETYCZNYCH!

DSD de Luxe