Potęga świadomej intencji dopasuje rzeczywistość do Twoich potrzeb – rzeczywistość, na którą zasługujesz, w świecie, do którego masz prawo!”

Ester i Jerry Hicks

Wszystko co robimy w życiu zaczyna się od dobrych intencji, ale także od pragnienia przyjemności. Oprócz naszych pięciu podstawowych zmysłów mamy do dyspozycji: wiedzę, zmysł miłości, a przede wszystkim emocje. Nasze emocje to podstawowy regulator. Uznając, że wszystko jest wirem a także, że atomy zbudowane są z niewidzialnej energii, że materia i energia jest tym samym.

Wynurzyć się ze „skorupki”, czy zamieszkać w niej na stałe?

Jak pisał Bruce Lipton: „Operacje komórki są kształtowane przez interakcje ze środowiskiem a nie przez jej genetyczny kod”. Porównując geometrię klasyczną, którą łatwo przedstawić na rysunku, a która tak dalece odbiega od Natury. „Wierzę, że napięcia wynikające ze zwiększającego się zaludnienia, podobnie poprowadzą nas do następnego szczebla ewolucji. Utworzymy globalną społeczność. Członkowie tego oświeconego społeczeństwa dostrzegać będą, że jesteśmy ukształtowani na podobieństwo naszego środowiska, czyli jesteśmy boskimi istotami, które powinny działać tak, by wspierać każdego i wszystko na tej planecie zamiast prowadzić rywalizację najlepiej przystosowanych.” (cytat Bruce Lipton).

Zatem jakie znaczenie ma intencja miłości włożona w dom, suplement, kosmetyk czy żywność?

Nowe przekonania, a raczej przypomnienie o nich, zachęcają nas do zastanowienia się i podjęcia decyzji z intencją, jaki dom jest dla nas synergiczny? Odpowiedź: naturalny, zbudowany z miłością.

Intencja domu z miłością, bo tak można sobie ten proces tworzenia wyobrazić, to wiele składowych na ponadczasowy rezultat. Także zaproszenie do projektu ludzi, którzy wiedzą, co znaczy intencja w budowie domu otulonego miłością. Generowanie samych dobrych myśli, w czasie pracy to gwarancja dobrej energii, to aspekt rzemiosła płynącego od serca do serca. Poproś – a będzie Ci dane, wpuść uczucie i emocje w tę niezwykłą prośbę o swój Naturalny Dom, pod gołym niebem. Rezultat: dobre samopoczucie, podróż przez życie w radości do nieskończonego rozwoju.

Dobra intencja i jej rola w tworzeniu skutecznej suplementacji

Suplementacja odgrywa wielką rolę jako dopełnienie spożywanego pożywienia, w celu przeciwdziałania dysharmonii organizmu. Wielu firmom suplementacyjnym przewodniczą wspaniałe rady naukowe, na czele z kluczowymi naukowcami. Jakże ich pasja, połączona jest nierozerwalnie z pracą i wspaniałymi odkryciami. W ich wypowiedziach często czuje się bezpośredni kontakt i więź z Sercem Natury. Wtedy serce bije zgodnie z tym boskim rytmem i płynie z nurtem bez stawiania oporu.

Coraz częściej słyszy się tak piękne słowa: „Kierujemy się myślą od serca do serca” lub „Kieruj się sercem” lub „Od serca”.

Coraz częściej wnikamy w skład synergicznie połączonych składników, które generują wspaniale działające czynniki aktywne. Mówiąc o sercu, jako centrum układu immunologicznego, nie sposób pominąć składowych suplementu dedykowanemu na ten organ. Tak więc serdecznik, już we średniowieczu wychwalony był przez św. Hildegardę – nazwaną doktorem kościoła czy hibiskus, ekstrakt ze skórki czerwonych winogron, czy granat. Idealny suplement na serce ma otwierać jego bramy i zwiększać wibrację, oczyszczać np. z metali ciężkich. Tak postrzegany suplement pomaga sercu być w centrum układu odpornościowego, połączony z intencją naukowca płynącą od serca czyni cuda.

Dobra intencja włożona jest w wiele innych koncepcji, wypływających z serca natury.

Intencja od serca w kosmetykach z najgłębszych pokładów Ziemi

Glaukonit – minerał, którego pokłady występują równocześnie z pokładami bursztynu. Nic więcej pisać o nim nie trzeba zwłaszcza, że w bursztynie tkwią pokłady pożytecznych mikroorganizmów. Trwają badania nad jego znakomitym działaniem na układ pokarmowy, a przede wszystkim na jelita, nasz „mózg”. Powstała zawiesina m.in. znakomicie usuwa z organizmu metale ciężkie.

Dobroczynne działanie wykazuje na skórę jako maseczka o działaniu anty –aging, znakomite działanie jako antyoksydant, wygładza, napina, regeneruje, sprawia, że naskórek jest aksamitny i wspaniale odżywiony.

Glaukonit to znacznie więcej niż wiele prestiżowych glinek, które wykazują dobroczynne działanie na skórę. Glaukonit przekazany od serca, to minerał o wielu właściwościach, dedykowany na rzecz Dobrostanu człowieka. Dzięki ogromnej zawartości krzemu jest znakomitym przekaźnikiem dobrej energii dla organizmu, pozwala na lepszą komunikacje z samym sobą.

Mydło – z intencją od serca, jako podstawowy kosmetyk codziennej pielęgnacji.

Mydło – czy zastanawiamy się nad jego właściwościami w codziennym rytuale?

Ponadczasowa koncepcja jedności człowieka z naturą. Proces zachwycający, przemyślany, z dobrą, jasną energią płynącą z wnętrza Ziemi. Wybierając miejsce wytwarzania produktu nie każdy uwzględnia czakram, uruchamia stary kocioł podpalany drewnem. Nad intencją czuwają twórcy danej receptury mydła, otulonej dobrą myślą, pięknym słowem.

Mając w rękach taki produkt, którego podstawa to składniki naturalne największej jakości i świeżości, pielęgnujemy nie tylko ciało, ale i duszę. Baza plus czynnik aktywny to stanowi o sercu mydła. Recepta płynie z samego serca przyrody o dedykowanym szerokim działaniu na ciało i duszę. Produkcji towarzyszy emanowanie delikatnego aromatu podczas procesu czystej reakcji i podszeptów Natury. Baza mydła mieszana z cudami alchemii, to prawdziwa symfonia tak prostej pielęgnacji, jakże synergiczna z ludzkim ciałem.

Przekaz jasny, prosty z miłością już na opakowaniach. Bardziej naturalne być nie może, ciepłe z istoty, wnikające wewnątrz tych, którzy to wybrali.

Dobra intencja w procesie hodowania żywności

W lipcu rozpoczął się, wg kalendarza Majów, rok Krystalicznego Ziarna – to piękna tematyka dla upraw, wspaniałe ponadczasowe przesłanie.

Ludzie pracujący na roli są najbardziej związani z Ziemią. Z ziemią jako glebą i Ziemią Matką. W wypowiedziach wielu rolników jest odczucie ogromnej więzi, wdzięczności i troski. Inspirując rolników do otulenia sercem sadu, pola, wpuszczenia intencji w ziarno zanim się posieje, chodzenia boso po polu czy ogrodzie, trzymanie ziaren w ustach choćby kilku ziaren daje pieczęć. Gwarancję dobrej intencji. Czy nie warto puścić muzykę 432 Hz na pola i dostroić się w naturze i z naturą do jeszcze wyższej wibracji. Dodać treść własnego wnętrza. Czy tak będzie?

Inspiracja została przekazana świadomemu rolnikowi. I pewnie pójdzie dalej bo rezultat to bezpieczna żywność otulona sercem.

Najważniejsze jest nasze dobre samopoczucie. Kiedy czujemy się coraz lepiej, przyzwalamy na pojawianie się w naszej rzeczywistości wszystkich wspaniałych rzeczy, które Wszechświat ma nam do dania. Jest prosta zasada, pragnieniom muszą towarzyszyć emocje, uczucia, które są naszym najlepszym zmysłem orientacji w codziennych życiowych wyborach w podążaniu do radości.

 

 

 

Beata Bruś
Kreator zdrowia, specjalistka SPA&Wellness, specjalista i coach żywienia, twórca poradni on-line www.krajobrazyzdrowia.pl

DSD de Luxe