Joga – indyjski system leczniczy

28

Nauka jogi i możliwości wykorzystania niektórych jej metod w terapii wielu chorób, głównie o charakterze psychosomatycznym, cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem.
Leczenie jogą jest logiczną konsekwencją systemu traktującego człowieka jako integralną całość psychofizyczną i dążącego do utrzymania zarówno psychiki, jak i czynności fizjologicznych organizmu w stanie równowagi i na najwyższym poziomie ich możliwości. Książka ta pozwoli lekarzom, psychologom, osobom zajmującym się wychowaniem fizycznym (zdrowotnym), instruktorom jogi oraz wszystkim, którzy interesują się zdrowiem, na dokładne zapoznanie się z istotą tego systemu.

Swami Kuvalayananda oraz S.L. Vinekar opisują wpływ jogi na układy narządów człowieka (układ nerwowy, sercowo-naczyniowy, oddechowy, pokarmowy) i pomagają zrozumieć fizjologiczne skutki prawidłowego wykonywania asan, ćwiczeń oddechowych oraz praktyk oczyszczania. Książkę Joga – indyjski system leczniczy napisali na specjalne życzenie Ministerstwa Zdrowia rządu Indii, aby spopularyzować koncepcję terapii jogą.

Człowiek stanowi integralną całość składającą się z umysłu, ciała oraz duszy. Joga – indyjski system leczniczy to klasyczny podręcznik, który pozwoli ci zadbać o każdy z tych elementów!

Premiera: 16.10.2018r.

www.galaktyka.com.pl

DSD de Luxe