Krem ziemniaczany do ciała Santenatur

106

Szwajcarski naturalny krem do całego ciała, szczególnie do twarzy, rąk, brzucha i stóp, także w wersji dla dzieci
Z organicznym sokiem ziemniaczanym, olejkami esencjonalnymi i minerałami, dla dorosłych i dla dzieci

Ziemniaki są obecne w starej literaturze zielarskiej, popularnych pracach medycznych i wielu domowych (babcinych) sposobach leczenia problemów skórnych.
Są uważane za pomocne w leczeniu trądziku i ropienia, nawilżają skórę i mają działanie przeciwzmarszczkowe. Uważa się również, że ziemniaki są skuteczne w leczeniu brodawek (kurzajek) i przywracaniu skórze elastyczności. Dotąd nie możemy wyjaśnić przyczyn takiego oddziaływania tego warzywa. Prawdopodobnie ma to związek z zawartością minerałów (szczególnie potasu) i węglowodanów (polisacharydów), które mają działanie zmiękczające. Podobne oddziaływanie mają również inne rośliny, na przykład siemię lniane.
Jedno jest pewne: oddziaływanie pochodzi z ziemniaków, a nie z kwiatów, liści czy łodyg, dlatego istotny jest sok ziemniaczany, a nie na przykład skrobia.
Ziemniak nie może być bezpośrednio stosowany jako kosmetyk. Zawartość białka i skrobi spowoduje raczej nieprzyjemny efekt purée ziemniaczanego. Na szczęście, stopniowo opracowano połączenie soku ziemniaczanego i naturalnego kremu bazowego.
W ten sposób uzyskano krem o wspaniałych właściwościach kosmetycznych i skuteczności ziemniaka. Potwierdzają to liczne źródła informacji.
Liczba pomyślnych historii jest znacznie większa, niż się spodziewaliśmy. Na przykład, omawiany krem był bardzo skuteczny w przypadku poważnych chorób skóry, związanych z tzw. skórą łuskowatą, skóry silnie uszkodzonej, w leczeniu zaczerwienienia po goleniu i w wielu innych przypadkach.

Krem ziemniaczany nie zawiera destylatów ropy, parabenów i parafiny. Zapach pochodzi tylko z naturalnych olejków esencjonalnych. Balsam ziemniaczany Santénatur jest bardzo dobrze tolerowany i nie powoduje podrażnienia skóry. Produkt ten jest bardzo wydajny w stosowaniu.

Skóra staje się permanentnie miękka. Łączny efekty działania składników balsamu ziemniaczanego są najlepiej dostrzegalne na bardzo suchej, grubej lub wytartej skórze, we wszystkich obszarach ciała, w tym na łokciach, palcach, stopach i rękach.
Produkt nie powoduje podrażnienia i zaczerwienienia.

Efekty będą widoczne nawet na najgrubszej skórze – wcześniej wymagało to wykorzystania tarki do skóry. Wetrzyj w skórę raz lub kilka razy dziennie krem ziemniaczany, aby nawet najtwardsze i najbardziej zgrubiałe obszary na stopach i rękach stały się miękkie i jędrne – zupełnie jak u niemowlaka!

Naturalny krem do skóry rąk, stóp oraz całego ciała.
Krem ziemniaczany do rąk i stóp Santenatur to unikatowy szwajcarski produkt.

Połączenie świeżego, organicznego szwajcarskiego soku ziemniaczanego, olejków esencjonalnych i soli mineralnych sprawia, że jest to unikatowy produkt do różnych zastosowań o silnym działaniu.

Najważniejsze zalety:

• naturalne składniki
• bez wazeliny, parafiny, parabenów; bez składników pochodzenia zwierzęcego
• Nie zawiera mocznika i kwasów.
• bez sztucznych konserwantów i aromatów
• Unikatowe połączenie soli mineralnych, aromaterapii i pielęgnacji skóry.
• Szybkie wchłanianie, produkt nie jest tłusty i bardzo wydajny w użyciu.

Naturalny krem ziemniaczany dla dzieci
Naturalny balsam ziemniaczany dla dzieci i dorosłych, do stosowania na plecach i klatce piersiowej

Zawiera takie same podstawowe składniki, jak krem ziemniaczany do ciała Santenatur, a także inne olejki esencjonalne, takie jak lawenda, drzewo herbaciane, tymianek i anyż.

Przeziębienie, kaszel, zapalenie błony śluzowej nosa lub alergia i wrażliwość skóry?

W Szwajcarii ten krem jest stosowany głównie podczas przeziębienia i zimą. Jest delikatnie ogrzewający i stymuluje krążenie krwi.

Naturalny krem ziemniaczany dla dzieci nie zawiera destylatów ropy, parabenów ani parafiny, a aromat pochodzi wyłącznie z naturalnych olejków esencjonalnych.

Naturalny krem ziemniaczany dla dzieci i dorosłych

Nie podrażnia skóry, nie jest tłusty, szybko się wchłania i jest bardzo wydajny w stosowaniu.

Jest bardzo dobrze tolerowany, także przez dzieci
(w Europie zalecane stosowanie w wieku od 3 lat,
w Szwajcarii od 6 miesięcy).

Wyłączny dystrybutor w Polsce:
Polmax
ul. Łódzka 208B, 42-218 Częstochowa
tel. 34 32 00 65
tel. 722 206 132
www.polmax.eu, www.santenatur.pl, www.gabinetdomowy.pl
polmax@polmax.eu

DSD de Luxe