Łatwa depilacja i profesjonalny efekt

20
29.03.2013

Veet EasyWaxTM (produkt detaliczny) to innowacyjny, łatwy w użyciu system do depilacji ciepłym woskiem dający profesjonalny efekt. 
Dostępne produkty Veet EasyWaxTM to: 
– zestaw startowy zawierający urządzenie podgrzewające oraz wkład do nóg i rąk 
– dwa rodzaje wymiennych wkładów: do nóg i rąk oraz do depilacji okolic bikini i pach 

Wkłady zawierają taki sam rodzaj wosku, jaki stosowany jest w większości salonów kosmetycznych. Usuwa nawet krótkie (2 mm) włoski wraz z cebulkami, dzięki czemu skóra po depilacji pozostaje gładka aż do 4 tygodni, a odrastające później włoski stają się cieńsze i bardziej miękkie. Zastosowany we wkładach aplikator roll-on zabezpiecza wosk przed rozlewaniem się i umożliwia łatwe i dokładne nałożenie jego cienkiej warstwy. 

Wkłady są bardzo wydajne – mają pojemność 50 ml, co wystarcza na dwukrotną depilację obu nóg. Produkt Veet EasyWaxTM jest przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry, także do skóry wrażliwej. 

W opakowaniu: 
– urządzenie podgrzewające z nakładką 
– podstawka podtrzymująca urządzenie wraz z kablem zasilającym 
– wkład z aplikatorem roll-on 24 paski i 4 chusteczki po depilacji 

Jak stosować: 
– Umieść aplikator w podstawce i podłącz do prądu, po 20-40 minutach będzie gotowy do użycia. Gdy wosk zostanie podgrzany do optymalnej temperatury urządzenie utrzyma ją – nie ma ryzyka, że wosk będzie zbyt gorący. 
– Uważnie sprawdź temperaturę wosku – jeżeli nie będzie wystarczająco ciepły nie rozprowadzi się dobrze i depilacja nie będzie skuteczna. Nałóż wosk aplikatorem roll-on zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. 
– Nałóż pasek tak, aby przynajmniej 1 cm paska nie przylegał do skóry. Wygładź pasek zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. 
– Przytrzymaj skórę napiętą. Złap za dolny brzeg paska i możliwie szybko oderwij go w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów. Oderwij pasek szybkim ruchem, trzymając go blisko skóry. Aby złagodzić skórę, natychmiast po zerwaniu paska uciśnij ją dłonią. 
– Po zakończeniu usuń pozostałości wosku ze skóry przy pomocy dołączonej do zestawu chusteczki. Veet 

EasyWaxTM jest dostępny w drogeriach Rossmann od marca 2013 r. 
Sugerowana cena na półce: 
Zestaw startowy: 74.99 zł 
Wkład do nóg i rąk lub wkład do bikini i pach: 29.99 zł 

Veet Duo – Precyzyjna Depilacja i Pielęgnacja (produkt detaliczny)
Ciepły wosk do depilacji twarzy oraz krem łagodzący 

Veet Duo to innowacyjny system 2w1, który pozwoli na usunięcie wszystkich niechcianych włosków z okolicy górnej wargi, podbródka i policzków oraz wymodelowanie brwi. Łatwa w użyciu tubka umożliwia precyzyjną aplikację ciepłego wosku dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Zastosowanie kremu łagodzącego wzbogaconego aloesem pozwala uniknąć zaczerwienienia skóry po depilacji. Dzięki Veet Duo Twoja skóra pozostanie aksamitnie gładka aż do 4 tygodni. 

W opakowaniu: 
· ciepły wosk wzbogacony olejkiem migdałowym 
· szpatułka 
· 20 pasków 
· krem łagodzący po depilacji z aloesem 

Jak stosować: 
· Umieść tubkę z woskiem (różowa końcówka) w kubku z gorącą wodą na ok. jedną minutę. 
· Nałóż cienką warstwę wosku na wybrany obszar twarzy, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków. 
· Natychmiast nałóż jeden z pasków na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków, przyciśnij go, aby upewnić się, że dobrze przylega. 
· Przytrzymaj skórę napiętą. Chwycić za dolny brzeg paska i możliwie szybko oderwij go w kierunku przeciwnym do wzrostu włosków. Pasek odrywaj jednym ruchem, trzymając go blisko skóry. Im szybciej zerwiesz pasek, tym więcej włosków usuniesz. 
· Po depilacji pozostałości wosku zmyj wodą, a następnie nałóż krem łagodzący (biała końcówka tubki). 

Veet Duo jest dostępny w drogeriach Rossmann od marca 2013 r. 
Cena sugerowana na półce: 29.99 zł

Veet Debiut

Pierwsza depilacja to niezwykle ważna chwila w życiu każdej nastolatki, z tego powodu marka Veet stworzyła linię produktową dla początkujących – Veet Debiut – krem oraz Veet Debiut – plastry z woskiem.  Są to produkty bezpieczne i łatwe w użyciu.

""Krem usuwa nawet króciutkie włoski i pozostawia skórę aksamitnie gładką do 7 dni. Jest wzbogacony aloesem i witaminą E, dzięki czemu nawilża i pielęgnuje skórę.

Jak stosować krem:Przed pierwszą depilacją sprawdź reakcję skóry nakładając krem na niewielki jej obszar. Jeśli po 24 godzinach nie nastąpi reakcja alergiczna, można rozpocząć depilację.

Krem nałóż na skórę szpatułką i rozprowadź równo – tak, aby pokrył całą powierzchnię, która ma zostać wydepilowana. Pozostaw go na skórze przez 5 minut, a następnie przy pomocy szpatułki usuń włoski z niewielkiego obszaru, aby sprawdzić efekt. Jeżeli włoski łatwo schodzą, usuń resztę kremu szpatułką, a jeśli nie – krem pozostaw na skórze chwilę dłużej. Następnie opłucz skórę i osusz ją.

""Plastry z woskiem to najprostszy sposób na długotrwałą depilację. Plastry usuwają nawet króciutkie włoski (1.5 mm) wraz z cebulką. Jednym szybkim ruchem możesz zapewnić sobie skórę gładką aż do 4 tygodni! Co więcej, dzięki specjalnemu paskowi EasyGripTM są one łatwe w użyciu. Plastry z woskiem Debiut zostały wzbogacone olejkiem migdałowym oraz witaminą E – nie tylko depilują, ale również pielęgnują Twoją skórę.

Jak stosować plastry z woskiem:
Rozgrzej plastry pocierając je w rękach, a następnie przyklej w miejscu, które ma zostać wydepilowane i szybko zerwij. Pozostałości wosku usuń chusteczkami dołączonymi do opakowania.

Produkty Veet Debiut są dostępne w drogeriach i hipermarketach od kwietnia 2013 r.
Sugerowana cena na półce: 12,99 zł
DSD de Luxe