Laureaci I edycji konkursu art of BEAUTY Prestige Awards

24

18 czerwca 2020 roku odbył się finał I edycji konkursu art of BEAUTY Prestige Awards

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMY Z FINAŁU KONKURSU >>>

Na początku roku redakcja art of BEAUTY ogłosiła I edycję konkursu art of BEAUTY Prestige Awards. Konkurs ma na celu wyłonienie wybitnych Osobistości w branży profesjonalnej kosmetyki w Polsce, docenienie najlepszych Marek i Firm osiągających sukcesy na rynku oraz produktów, które odznaczają się wyjątkową innowacyjnością, jak również wydarzeń organizowanych dla tej branży. Chcemy, aby konkurs podnosił rangę zawodu Kosmetologa oraz wspierał rozwój branży kosmetycznej w Polsce oraz podnosił standardy i etykę firm z sektora beauty. Zgłoszenia, w trzech kategoriach i siedemnastu podkategoriach, można było przesyłać do 1 marca br. Nagrody przyznała Kapituła konkursu, podczas spotkania  w dniu 19 maja br.

LAUREACI I EDYCJI KONKURSU:

ZABIEGI I PRODUKTY / ZABIEG NA TWARZ 2020

Ferul-X Bielenda Professional
Uzasadnienie: nagroda za innowacyjny skład, szerokie spektrum działania i synergiczne działanie składników

Nowy, intensywny zabieg z kwasami, który po raz pierwszy wykorzystuje takie połączenie kwasu ferulowego i traneksamowego w jednej procedurze kosmetologicznej. Jest to zabieg całoroczny, możliwy do wykonywania również latem. Nie powoduje intensywnego efektu łuszczenia. Ferul-X działa w trzech obszarach pielęgnacyjnych. Jest skuteczny przy problemach z przebarwieniami różnego pochodzenia, a także przy nierównościach kolorytu i szarej cerze. Zmniejsza stany zapalne oraz ma działanie wyciszające i kojące. Jest zabiegiem o silnych właściwościach rewitalizujących, antyoksydacyjnych i odmładzających. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.
www.bielendaprofessional.pl

ZABIEGI I PRODUKTY / ZABIEG NA TWARZ 2020

Repagen Hyaluron Selection 7 Klapp Cosmetics
Uzasadnienie: nagroda za innowacyjny skład, szerokie spektrum działania i synergiczne działanie składników

6-etapowy zabieg odżywczo-napinający dla skóry dojrzałej tłustej i mieszanej oraz dotkniętej trądzikiem wieku dojrzałego. Ekstrakt z fiołka Viola mandshurica, z korzenia drzewa Ulmus Davidiana, z listownicy japońskiej i wyciąg z korzenia pochrzynu regulują wydzielanie sebum, oczyszczają skórę, zwężają pory, wspomagają procesy gojenia i działają antybakteryjnie. Ekstrakt z korzenia drzewa Ulmus Davidiana zapobiega powstawaniu zmarszczek wywołanych promieniowaniem UVB, natomiast ekstrakt z pochrzynu wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe.
www.klapp-cosmetics.pl

ZABIEGI I PRODUKTY / ZABIEG NA TWARZ 2020

BioRePeelCl3 CMed Aesthetics S.r.l.
Dystrybutor: Sirona Aesthetics
Uzasadnienie: nagroda za innowacyjny skład, szerokie spektrum działania i synergiczne działanie składników

Dwufazowy wyrób medyczny do stosowania miejscowego ze szczególnym wskazaniem na twarz, szyję i dekolt. Zawiera modulowany argininą kwas trójchlorooctowy (TCA), innowacyjną i funkcjonalną mieszaninę α-hydroksykwasów, β-hydroksykwasów, poli-hydroksykwasów, aminokwasów, witamin oraz Kwas Gamma- Aminomasłowy (GABA). Oprócz działania peelingującego, wspomaga działanie keratolityczne, które umożliwia wnikanie i działanie dermofunkcjonalnych substancji czynnych obecnych w preparacie, takich jak aminokwasy, witaminy i GABA. Generuje efekt biostymulujący i rewitalizujący, dzięki czemu produkt jest nie tylko peelingiem, ale w pełni estetycznym zabiegiem medycznym odpowiadającym na potrzeby skóry każdego pacjenta.
www.sironaaesthetics.pl

ZABIEGI I PRODUKTY / PIELĘGNACJA DOMOWA -TWARZ 2020

Probiotic Serum R 10 Esse Probiotic Skincare
Uzasadnienie: nagroda za pionierskie podejście do formulacji kosmetyków probiotycznych i zawarcie w produkcie żywych drobnoustrojów probiotycznych wspomagających działanie naturalnej mikroflory skóry

Serum probiotyczne jest pierwszym na świecie produktem do pielęgnacji skóry, który zawiera żywe drobnoustroje – 50 milionów żywych probiotyków na 1 kroplę preparatu i 1 miliard na 1 ml produktu. Żywe mikroorganizmy probiotyczne zostają aktywowane przez wilgoć na skórze uzupełniając w ten sposób jej naturalną różnorodność drobnoustrojów i przyczyniając się do tworzenia idealnego mikrobiomu i tym samym spowalniając proces jej starzenia. Serum działa ochronnie, przeciwstarzeniowo, przywraca naturalną równowagę, sprężystość i napięcie, odpowiednią równowagę biologiczną, uspokajająco dla skóry wykazującej oznaki zmęczenia oraz zestresowania.
www.esseskincare.com/pl

ZABIEGI I PRODUKTY / SUPLEMENTY DIETY 2020

Anti Aging Formuła Medere Laboratoires
Uzasadnienie: nagroda za unikalny, holistyczny i naturalny skład suplementu

Zestaw 3 uzupełniających się ze sobą produktów LONG, GOOD, LIFE oddziałujących na ciało i umysł. W skład formuł wchodzą optymalnie dobrane i wyselekcjonowane 24 naturalne składniki wśród, których należy wyróżnić m.in. Targanka Błoniastego (Astragalus Membranaceus) jedno z najważniejszych ziół tradycyjnej medycyny chińskiej oraz Witanię Ospałą (Withania Somnifera) jedno z najważniejszych ziół tradycyjnej medycy hinduskiej Ajurwedy. Zioła te uznane są przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności jako substancje o potwierdzonym działaniu spowalniającym procesy starzenia. Anti Aging Formuła to wygodny i prosty w użyciu program suplementacji, który został przygotowany w sposób kompleksowy.
www.mederelab.pl

KAPITUŁA KONKURSU:

Beata Adamczyk


Beata Adamczyk
Beauty Coach, Trener Biznesu, Przedsiębiorca. Od 25 lat edukuje i konsultuje przedsiębiorców w branży beauty w kraju i zagranicą. Wspiera, motywuje i dodaje skrzydeł swoim klientom.

Ewa Cesarz


Ewa Cesarz
Przewodnicząca Kapituły konkursu, prezes zarządu Beauty Business Partner Sp. z o.o., redaktor naczelna art of Beauty i Estetica Polska, organizator konkursu.Dominika Chirek
Prawniczka specjalizująca się w prawie kosmetycznym, ekspert od kosmetyków naturalnych i ekologii wokół nas. Prowadzi bloga Naturalnie Proste.


mgr Hanna Dolecka
Kosmetolog i wizażystka, od 31 lat właścicielka Akademii Stylizacji i Urody w Bydgoszczy. Szkoleniowiec, do 2017 r. wykładowca akademicki oraz Collegium Cosmeticum.


dr n. chem.
Sebastian Grzyb
Rektor Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Nauczyciel i wykładowca przedmiotów kierunkowych z dziedziny nauk chemicznych, farmaceutycznych i nauk o zdrowiu.


Aneta Ignaciuk
Autorka bloga cosmeticosmos.pl. Od 6 lat recenzuje kosmetyki, szczególnie naturalne, wymyśla przepisy DIY, dzieli się poradami. Współorganizatorka spotkań Nature of Woman. 


Anna Kacperska-Dolata
Kosmetyczka, chemik kosmetyczny i promotor zdrowia. Finalistka konkursu Kosmetyczka Roku Bielenda. Prowadzi Gabinet Kosmetyki Estetycznej Piękno i Zdrowie w Płotach. Wykładowca i instruktor zdrowia.

dr Joanna Klonowska
Kosmetolog, pedagog, ratownik medyczny, menager placówek opieki zdrowotnej. Adiunkt w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, gdzie pełni funkcję Prorektora ds. Organizacyjnych i Studenckich. Nauczyciel akademicki na kierunku kosmetologia. 

Weronika Kononowicz
Kosmetolog specjalizujący się w kosmetologii estetycznej, leczniczej i nowoczesnych technologiach oraz diagnostyce i terapii w trychologii. Prowadzi badania naukowe, jest współautorką projektu naukowego o kosmetologii kobiet w ciąży.


dr n. med. Aleksandra Słodka
Mikrobiolog. Wykładowca w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi na kierunkach Kosmetologia i Dietetyka, ekspert i autorka artykułów w czasopismach sektora Beauty&med.

Beata Wielgosik
Beata Wielgosik
Prezes Zarządu, Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Beauty Management Sp. z o.o. Manager z wieloletnim doświadczeniem w pracy z zespołami sprzedażowymi i szkoleniowymi. Praktyk w tworzeniu i wdrażaniu procedur w salonach urody.

 

ORGANIZATOR:

art of BEAUTY inspiruje i rozwija_bez podtytulu

PATRONAT MEDIALNY: