LiLash – urzekające spojrzenie

32
04.02.2013

Zdrowe, gęste, własne rzęsy to marzenie wielu kobiet. Osiągnięcie takiego rezultatu bez większego nakładu czasu, w zaciszu domowego ogniska to pełnia szczęścia. To wszystko daje nowoczesnej generacji kosmetyk do rzęs – LiLash. 

W dobie nieustannej walki z czasem oraz liczeniu się z wydatkami, propozycja doktora Wassermana pomysłodawcy serum to spełnienie marzeń milionów kobiet. Kosmetyk bezpieczny i łatwy w użyciu. Używany systematycznie daje pierwsze efekty już po 3 tygodniach, a gwarantowane i spektakularne po 90 dniach stosowania. Został stworzony przez chirurga medycyny estetycznej w Arizonie, w roku 2008 i od początku spotkał się z wyjątkowo przychylnym przyjęciem przez kobiety. Formuła najnowszej generacji pozwala w bezpieczny i łatwy sposób zadbać o rzęsy i sprawić, że będą długie, gęste i lśniące i – co najważniejsze – nasze. 

LiLash oszczędza czas i pieniądze, gwarantując fantastyczne efekty. Dzięki niemu, przy niedużym nakładzie finansowym każda kobieta może w profesjonalny sposób zadbać o rzęsy i przywrócić blask spojrzeniu. Wystarczą tylko 3 minuty dziennie przeznaczone na zastosowanie tego niezwykłego preparatu i rezultaty są oszałamiające. 

""

Import i dystrybucja: 
SAND-MAT Jerzy Piasecki 
ul. Konopna 10, 04-707 Warszawa 
tel.: 22 652 1163 
lilash@lilash.com.pl 


DSD de Luxe