Living Nature

26

02.09.2013

Z NAMI POZNASZ SEKRETY NOWOZELANDZKIEJ NATURY Harakeke, totara, kumerahou, manuka – kosmetyki marki LIVING NATURE to ukłon w stronę Nowej Zelandii i jej niepowtarzalnego świata roślinnego oraz wyraz głębokiego uszanowania wiedzy i tradycyjnych receptur jej pierwotnych mieszkańców. Powstały kosmetyki dziewicze, w pełni naturalne i skuteczne w pielęgnacji- także skóry trudnej, z problemami.
Dla przyrody jesteśmy w stanie zrobić bardzo dużo. W LIVING NATURE czujemy się odpowiedzialni za naturę, której częścią jesteśmy. Kosmetyki LIVING NATURE produkujemy z unikalnych roślin Nowej Zelandii. 85% okazów tamtejszej flory spotyka się tylko w tym jednym miejscu na świecie. Woda zawarta w kosmetykach LIVING NATURE uzyskiwana jest z deszczu. Na dachu naszej siedziby w Nowej Zelandii pracują cysterny, które zbierają wodę i wielokrotnie filtrują, nie pozbawiając jej przy tym naturalnych właściwości.
Nie rozumiemy, jak można produkować kosmetyki zawierające laurylosiarczan sodu, polietylen glikolu i inne składniki chemiczne. Dziwi nas, że tak wiele firm konserwuje kremy czy balsamy przy pomocy wysuszającego skórę alkoholu, substancji syntetycznych albo ropopochodnych. My zwracamy uwagę nawet na opakowania naszych produktów. Zamiast sztucznych zmiękczaczy dodajemy naturalną kredę. Nie stosujemy środków wybielających na bazie chloru ani toksycznych składników. Nasze opakowania pochodzą z recyklingu i nadają się do powtórnego wykorzystania.
Spełniamy surowe wymogi instytucji certyfikujących. Certyfikat BDIH otrzymaliśmy dzięki temu, że zwracamy uwagę na rodzaj, jakość i pochodzenie wykorzystywanych przez nas surowców, dbamy o idealne warunki produkcji, stosujemy ekologiczne opakowania i jesteśmy zaangażowani w działania mające na celu ochronę przyrody.
W LIVING NATURE wiemy, że to co zagraża środowisku, zagraża nam wszystkim. Dbamy o naturę i zdrowie naszych klientów.
Producent – Living Nature
Sprzedaż detaliczna i dystrybucja – minejo cosmetics, www.minejo.home.pl
DSD de Luxe