Mille Ulivi

26
08.07.2013 
kosmetyki detaliczne
Mille Ulivi Tysiące Drzew Oliwnych. Kosmetyki stworzone przez włoskich biologów i kosmetologów po latach badań. 

Mille Ulivi reprezentuje piękno, jakość, dziedzictwo i charyzmę kosmetyków "Made in Italy". 

Naturalne i innowacyjne formuły Mille Ulivi spowalniają proces starzenia się skóry dzięki antyoksydacyjnemu działaniu organicznej oliwy z oliwek i wyjątkowej, regeneracyjnej mocy komórek macierzystych Gardenii. 

Produkty Mille Ulivi nie zawierają pochodnych ropy naftowej, silikonów, sztucznych aromatów, chemicznych konserwantów i składników pochodzenia zwierzęcego. 

Najbardziej naturalny, ale skuteczny sposób walki ze znakami czasu. 

Mille Ulivi łączy doskonałość naturalnych kosmetyków z wyjątkową kreatywnością sztuki włoskiej – harmonia jakości i piękna w znakomitej równowadze. Produkcja kosmetyków Mille Ulivi odbywa się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co stanowi uznanie dla piękna drzewa oliwnego i właściwości jego owoców. 

Kosmetyki są umieszczone w ekskluzywnych, wykonanych ręcznie przez włoskich rzemieślników, unikalnych pojemnikach z drewna oliwnego. Wzór tego drewna nigdy się nie powtarza, a każdy ręcznie wykonany pojemnik przekazuje część stuletniej historii drzewa oliwnego. W celu wykonania pojemników na kosmetyki Mille Ulivi nigdy nie ścina się zdrowych drzew – używane jest wyłącznie drewno odpadowe z innych procesów produkcyjnych. 

DSD de Luxe