Moroccanoil już w Polsce

24

18.03.2013 


Moroccanoil® oferuje innowacyjne, łatwe w użyciu, nastawione na skuteczność receptury, które dramatycznie przemieniają wszystkie rodzaje włosów, dając efekt pięknych, zdrowych oraz naturalnie wyglądających włosów. Narodzone w ostatniej dekadzie, produkty Moroccanoil® szybko stały się światową sensacją, którą przyjęli najpopularniejsi celebryci, świat mody, styliści filmowi i telewizyjni, edytorzy najbardziej luksusowych pism oraz kobiety na całym świecie. 

Historia Moroccanoil® rozpoczęła się, kiedy Carmen Tal, współzałożycielka Moroccanoil®, doświadczyła usługi koloryzacji, która całkowicie zniszczyła jej włosy. Wtedy przyjaciółka zabrała ją do salonu, gdzie Carmen spróbowała zadziwiającego zabiegu olejkiem, który natychmiast przemienił jej zniszczone włosy w lśniące, gładkie i łatwe do ułożenia. Zainspirowana wyjątkową skutecznością zabiegu, Carmen postanowiła dodatkowo uszlachetnić ten niezwykły olejek i podzielić się jego korzyściami z kobietami na całym świecie. 

W tym czasie, zabiegi na włosy z użyciem olejków były uznawane za niekonwencjonalne, ale Carmen nie zraziła się tą przeszkodą. Wraz z mężem połączyli siły z grupą wizjonerów, aby stworzyć wyjątkową, opartą na olejku recepturę zabiegu na włosy. Efektem współpracy był oryginalny preparat Moroccanoil Treatment (Kuracja Moroccanoil), który zrewolucjonizował przemysł kosmetyczny tworząc całkowicie nową kategorię w segmencie pielęgnacji włosów – zabiegi olejkami. Zdobywająca nagrody Kuracja Moroccanoil została niezwłocznie rozpoznana wśród czołowych stylistów, celebrytów oraz kobiet na całym świecie jako niezbędny element przygotowania włosów do stylizacji i właśnie ten jeden produkt bez którego żadna kobieta nie może się obejść. 

Sukces zdobywającej nagrody Kuracji Moroccanoil doprowadził do rozwinięcia szerokiej gamy innowacyjnych, luksusowych produktów do pielęgnacji włosów marki Moroccanoil®. Celem było: odpowiedzieć na potrzeby wszystkich rodzajów włosów łatwymi w użyciu i nastawionymi na skuteczność recepturami. Produkty Moroccanoil® stały się znane na całym świecie ze swojej nieobciążającej tekstury, naturalnych efektów oraz niezwykłego sposobu, w jaki natychmiastowo wchłaniają się one do wnętrza włosa bez pozostawiania żadnych śladów. Ekskluzywne receptury nie tylko pozostawiają włosy naturalnie miękkimi i lśniącymi, ale także poprawiają ich ogólny stan, aby pomóc włosom być widocznie i odczuwalnie zdrowszymi i piękniejszymi przy każdym kolejnym użyciu. 

Produkty Moroccanoil® na stałe zagościły za kulisami największych pokazów mody na całym świecie oraz są regularnie używane przez najlepszych stylistów podczas tworzenia stylizacji na okładki luksusowych pism, spready redakcyjne oraz znane na całym świecie rozdania nagród, między innymi: Nagrody Akademii Filmowej (Oscary), Złote Globy, Nagrody Grammy, Nagrody FINDIE oraz Nagrody MTV. 

Ukochany, charakterystyczny zapach Moroccanoil® oraz ekskluzywne, turkusowo-pomarańczowe opakowanie są zainspirowane esencją regionu śródziemnomorskiego. Sztandarowy zapach Moroccanoil® zawiera piękne, wyszukane niuanse, aby ukoić zmysły. 

Moroccanoil® nie tylko niezachwianie poświęca się produkcji produktów najwyższej jakości, ale również z dumą może potwierdzić, że zapewnia bezpieczne, satysfakcjonujące oraz oferujące równe szanse miejsca pracy na całym świecie. Jako firma o światowym zasięgu z wieloma międzynarodowymi biurami, Moroccanoil® pozostaje całkowicie oddany inwestowaniu w społeczności, które obsługuje. 

Produkty Moroccanoil® są dostępne wyłącznie w wysokiej jakości salonach na całym świecie. 
W Polsce Oficjalnym Dystrybutorem produktów tej marki jest
JBS OPTIMA sp. z o.o. s.k. z Gdańska (tel. +48 782 601 040)

DSD de Luxe