Naturalna pielęgnacja włosów

16
17.06.2013

Purple Rose Shampoo
Rich Moisturizing
97% Naturalnych składników

Szampon nawilżający do włosów farbowanych i zniszczonych Zastosowanie: Nawilżający szampon przeznaczony do pielęgnacji włosów farbowanych i zniszczonych. Specjalna formuła roślinna zawierająca naturalny, wyselekcjonowany olejek z róży purpurowej i wyciąg z aloesu w połączeniu z organicznymi środkami myjącymi, łagodzi i przywraca równowagę przesuszonych włosów i skóry głowy, silnie nawilża oraz przedłuża trwałość koloru. Szampon delikatnie oczyszcza włosy, chroni kolor i blask, pozostawia włosy miękkie gładkie i błyszczące. Polecany do użycia z odżywką Purple Rose.

Champagne Rose Color Care Shampoo

Deep Nourishment and Revitalization
95,8% Naturalnych składników

Szampon odżywczy do włosów farbowanych i zniszczonych Zastosowanie: Łagodny szampon chroniący kolor przeznaczony do pielęgnacji włosów farbowanych i zniszczonych. Specjalna formuła roślinna zawierająca wyselekcjonowany olejek z róży szampańskiej, wyciąg z wasabi oraz delikatne, organiczne środki myjące stanowią doskonałą kompozycję oczyszczająco-pielęgnującą oraz chroniącą kolor. Szampon delikatnie oczyszcza włosy, głęboko odżywia, chroni kolor i blask, pozostawia włosy elastyczne i lśniące. Polecany do użycia z odżywką Champagne Rose.

Purple Rose Conditioner
Rich Moisturizing
90,15% Naturalnych składników
Odżywka nawilżająca do włosów farbowanych i zniszczonych

Zastosowanie:
Odżywka nawilżająca do pielęgnacji włosów farbowanych i zniszczonych. Opracowana na bazie naturalnego olejku z róży purpurowej i roślinnej formuły chroniącej kolor, uzupełnia niedobory protein i wilgoci, przedłuża trwałość koloru. Tworzy na włosach warstwę ochronną przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Dzięki zastosowaniu odzywki włosy są nawilżone, jedwabiście gładkie, lśniące i aksamitne. Polecana do użycia z szamponem

Purple Rose. Champagne Rose Color Care Conditioner
Optimum Nutrition
90,45% naturalnych składników

Odżywka do włosów farbowanych i zniszczonych Zastosowanie: Odżywka chroniąca kolor do włosów farbowanych i zniszczonych. Opracowana na bazie wyselekcjonowanego olejku z róży szampańskiej i roślinnej formuły chroniącej kolor, odżywia włosy, przedłuża trwałość koloru, pozostawia włosy jedwabiste i gładkie. Polecana do użycia z szamponem Champagne Rose.

Purple Rose Oil
Velvety Smooth and Tender Hair
Nawilżający olejek do zniszczonych włosów

Zastosowanie:

Nawilżający olejek do pielęgnacji zniszczonych włosów. Opracowany na bazie olejku z róży purpurowej i czynników krystalicznych, regeneruje łuski włosów, przywracając im sprężystość i połysk. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii mikronów, łatwo się wchłania, nie pozostawia uczucia przetłuszczenia. Pozostawia włosy aksamitnie gładkie, miękkie i jedwabiste, a subtelny zapach róży purpurowej rozpieszcza Twoje zmysły. Polecany do użycia wraz z szamponem i odżywką Purple Rose, przedłuża efekty działania.

Champagne Rose Oil
Velvety Smooth and Tender Hair
Odżywczy olejek do włosów zniszczonych

Zastosowanie:
Odżywczy olejek do pielęgnacji włosów farbowanych i zniszczonych. Opracowany na bazie wyselekcjonowanego olejku z róży szampańskiej i rozpuszczalnego w wodzie silikonu, regeneruje łuski włosów, przywracając im sprężystość i połysk. Dzięki innowacyjnej technologii mikronów, łatwo się wchłania, nie pozostawia uczucia przetłuszczenia. Pozostawia włosy aksamitnie gładkie, miękkie i jedwabiste, a subtelny zapach róży szampańskiej rozpieszcza Twoje zmysły. Polecany do użycia wraz z szamponem i odżywką Champagne Rose, przedłuża efekty działania.

Green Tea Regulate Hair Mist
Moisturizing Hair Supplement
91% Naturalnych składników
Nawilżająca mgiełka do włosów normalnych i lekko zniszczonych

Zastosowanie:
Nawilżająca mgiełka z ekstraktem z zielonej herbaty, mającej właściwości silnie anty-oksydacyjne, przeciwstarzeniowe. Zawarte w niej katechiny opóźniają efekty starzenia się poprzez usuwanie wolnych rodników i mają zbawienny wpływ na włosy i skórę głowy. Produkt ten zapewnia bogate maksymalne nawilżenie włosów, zapobiega uszkodzeniu podczas suszenia, pozostawia włosy w optymalnej kondycji. Ułatwia rozczesywanie, zapobiega elektryzowaniu się włosów. Polecany do użycia wraz z szamponem i odżywką Green Tea, jako przedłużenie kuracji.

DSD de Luxe