Naturalne kosmetyki kolorowe

22

07.08.2013 


kosmetyki detaliczne

Produkty firmy MARIE W. MANUFAKTUR MAKE UP jako pierwsze naturalne kosmetyki kolorowe zdobyły certyfikat NaTrue, który otrzymuje się po spełnieniu surowych kryteriów. Stosując się do zasad obowiązujących w kosmetyce naturalnej wszystkie produkty są pozbawione syntetycznych substancji konserwujących, chemii organicznej, szkodliwych dla skóry i środowiska tensidów. W centrum oferty znajdują się czyste olejki roślinne i ekstrakty ziołowe pochodzące z upraw ekologicznych.

MARIE W. MANUFAKTUR MAKE UP tworzy kosmetyki dla kobiet ceniących naturę i świadomych swojej odpowiedzialności społecznej. Tak więc producent w swoich pomadkach stosuje drogocenne, tłoczone na zimno bio- olejki wyprodukowane w Afryce w ramach projektów wspomagających inicjatywę kobiet. To, co dla nas kobiet europejskich stanowi wartościową pielęgnację, toruje miejscowym kobietom drogę do sprawiedliwości, niezależności i lepszej przyszłości. 

MARIE W. MANUFAKTUR MAKE-UP angażuje się w długoterminową działalność, ochronę środowiska, przyrody i klimatu, a także w uczciwe i społeczne warunki produkcji. Wszystkie produkty są certyfikowane zgodnie z surowymi kryteriami NaTrue. MARIE W. MANUFAKTUR MAKE-UP wykorzystuje bio-składniki oraz składniki zgodne z warunkami Fair Trade (Sprawiedliwy Handel). 

Asortyment obejmuje podkłady mineralne, korektory, pomadki, tusz do rzęs.

Więcej informacji na: www.minejo.pl
DSD de Luxe