Nawilżająca kostka do higieny intymnej AA

17

W  1990 roku firma OCEANIC wprowadziła w Polsce pierwszy produkt do higieny intymnej. Do dziś marka AA pozostaje specjalistą w dziedzinie higieny intymnej, ciesząc się największym zaufaniem konsumentek w tym segmencie. Jako jedyna na rynku posiada pozytywną oceną Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Nawilżająca kostka AA do higieny intymnej wspiera mikrobiom sfer intymnych, nawilża, odświeża, przywraca komfort, a także ułatwia golenie. Hipoalergiczna, bezzapachowa formuła w postaci syndetu (bez mydła) została dostosowana do fizjologicznych potrzeb okolic intymnych dzięki pH na poziomie około 4,5.

Kostka AA zawiera certyfikowane składniki pochodzenia naturalnego: ekstrakt z aloesu (nawilża, koi, łagodzi), rumianku (niweluje podrażnienia), pszenicy (odżywia, regeneruje, koi). W składzie znajduje się również gliceryna i allantoina.

Nawilżająca kostka AA do higieny intymnej otrzymała międzynarodowy certyfikat VEGAN SOCIETY. Oznacza to, że nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego lub odzwierzęcego, nie jest testowana na zwierzętach i jest produktem wolnym od składników roślinnych, które pochodzą z upraw genetycznie modyfikowanych.

 Opakowanie nadaje się do recyklingu i jest bez celofanu.

AA INTYMNA Ochrona&Pielęgnacja Nawilżająca kostka do higieny intymnej – 17,59 zł / 80g

www.oceanic.com.pl