Nawilżające połączenie

31

03.06.2013 

kosmetyki detaliczne 

Wiosna już tuż, tuż! Czas, aby zadbać o pielęgnację i nawilżenie naszej skóry – czas na Fa Shower+Lotion – żel pod prysznic z efektem balsamu do ciała. 

Wiosna to czas szczególny. Przyroda, budzi się z zimowego snu. A nasza skóra po kilku zimowych miesiącach potrzebuje wyjątkowo skutecznych kosmetyków, które przygotują ją na nadejście lata. Dokładnie takich jak produkty do mycia – Fa Shower+Lotion z efektem balsamu do ciała. 

Fa Shower +Lotion to pierwsze żele pod prysznic Fa z efektem balsamu do ciała. Bogata, kremowa formuła nie tylko myje, ale również pielęgnuje skórę. Efekt? Komfortowe uczucie nawilżonej, gładkiej skóry po każdym myciu. 

Innowacyjna formuła Fa Shower +Lotion z pantenolem – prowitaminą B5 – odżywia skórę i zapobiega jej wysuszeniu. Pantenol znany jest ze swoich łagodzących i nawilżających właściwości. Pomaga utrzymać naturalny poziom nawilżenia skóry, pozostawiając ją gładka i miękką. 

Żele pod prysznic Fa Shower+Lotion dostępne są w dwóch wariantach – awokado oraz granat. Uzupełnieniem linii jest Fa Soap+Lotion Avocado – mydła w płynie oraz w kostce. 

Rekomendowana cena detaliczna produktów: 
• Żel pod prysznic Fa Shower+Lotion Granat, poj. 250 ml, ok. 8 zł 
• Żel pod prysznic Fa Shower+Lotion Granat, poj. 400 ml, ok. 12 zł 
• Żel pod prysznic Fa Shower+Lotion Awokado, poj. 250 ml, ok. 8 zł 
• Żel pod prysznic Fa Shower+Lotion Awokado, poj. 400 ml, ok. 12 zł 
• Mydło w płynie Fa Soap+Lotion Granat, poj. 300 ml, ok. 7 zł 
• Mydło w kostce Fa Soap+Lotion Granat, 100 g, ok. 2 zł 

*** 

Henkel oferuje na całym świecie wiodące marki i technologie w trzech obszarach biznesowych: środków piorących i czystości, kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała oraz klejów, uszczelniaczy i technologii powierzchniowych. Założona w 1876 roku firma jest światowym liderem w branżach produktów konsumenckich oraz dla przemysłu, oferując tak znane marki jak Persil, Schwarzkopf i Loctite. Henkel zatrudnia ponad 47 tysięcy pracowników. W 2011 roku wartość sprzedaży wyniosła 15,6 miliarda euro, a skorygowany zysk operacyjny 2,03 miliarda euro. Akcje uprzywilejowane Henkla wchodzą w skład najważniejszego niemieckiego indeksu giełdowego DAX.
DSD de Luxe