Nieinwazyjne modelowanie

35
04.02.2013

CRYOTECHNOLOGY to technologia umożliwiająca nieinwazyjne modelowanie sylwetki poprzez kontrolowaną ekspozycję tkanki tłuszczowej na zimno. 

Przebieg zabiegu: 
W wyniku procesu chłodzenia dochodzi do selektywnego uszkodzenia komórek tłuszczowych, które następnie są uwalniane do układu limfatycznego, metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. 
Nowoczesna formuła pozwala na precyzyjne określenie parametrów chłodzenia, jak również wyklucza powstanie skutków ubocznych w postaci zaczerwienień czy siniaków. Ryzyko uszkodzenia skóry właściwej i naskórka dodatkowo eliminuje membrana przeciwzamrożeniowa. Do zabiegu wykorzystywany jest specjalny aplikator, który przykładany do skóry zasysa ją i ochładza tkankę tłuszczową na wybranym obszarze. Parametry zabiegu dopasowują się do obszaru oraz grubości tkanki tłuszczowej, na którym jest on wykonywany. 

Zalety zabiegu: 
· bezbolesny, 
· precyzyjny, działa tylko na wybrane partie ciała 
· możliwość przeprowadzenia zabiegu równocześnie na dwóch obszarach ciała (dwie głowice pracują równolegle), 
· możliwość łączenia z zabiegami wykorzystującymi drenaż i prąd RF do modelowania sylwetki.

Opinia eksperta: 
CRYOTECHNOLOGYTM jako jedyna technologia umożliwia wykonanie zabiegu równocześnie na dwóch wybranych partiach ciała. Innowacyjne urządzenie oprócz precyzji i wysokiego bezpieczeństwa pozwala na łączenie zabiegu z innymi metodami wykorzystującymi drenaż i prąd RF do modelowania sylwetki. Zamrażanie tkanki tłuszczowej nie wymaga okresu rekonwalescencji. Można go wykonać w gabinetach medycznych oraz kosmetycznych. 
Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy SHAR-POL, specjalizującej się w technikach laserowych z zakresu medycyny estetycznej. 

""CoolTech ® aparat do nieinwazyjnego modelowania sylwetki 
CryotechnologyTM to nowoczesna technologia opracowana przez firmę Coccon, która umożliwia nieinwazyjne modelowanie sylwetki. Innowacyjne urządzenie schładza w sposób kontrolowany tkankę tłuszczową, nie powodując skutków ubocznych w postaci siniaków i zaczerwienienia skóry. W trakcie zabiegu temperatura aplikatora osiąga -8stC. Precyzyjnie określony czas chłodzenia zapewnia bezbolesny i skuteczny zabieg, bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia opcja indywidualnych nastaw, wielofunkcyjna sygnalizacja awarii oraz membrana przeciwzamrożeniowa ochraniająca skórę. 

Urządzenie jako jedyne posiada dwie głowice (patent EP12382287), które mogą pracować jednocześnie, dzięki temu podczas jednej sesji zabieg wykonywany jest na dwóch obszarach ciała. 
Parametry zabiegu są indywidualnie dopasowywane do każdego obszaru oraz grubości tkanki tłuszczowej. Innowacyjne urządzenie oprócz precyzji i wysokiego bezpieczeństwa pozwala na łączenie zabiegu zamrażania tkanki tłuszczowej z innymi metodami wykorzystującymi drenaż i prąd RF do modelowania sylwetki.

DSD de Luxe