Niemowlę latem

29

01.07.2013 


kosmetyki detaliczne

Skóra dziecka jest bardzo cienka, delikatna i niedojrzała – zarówno pod względem budowy, jak i funkcjonalności. Wymaga specjalnej pielęgnacji i stosowania bardzo łagodnych kosmetyków. Nowość BEZPIECZNY KREM OCHRONNY do twarzy SPF50+, jak i cała linia PHARMACERIS B to preparaty dla wrażliwej skóry noworodków, niemowląt i dzieci, które powstały w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. Stworzone w oparciu o najwyższej klasy łagodne i skuteczne składniki roślinne, są: 
• hipoalergiczne 
• wykazują wysoką tolerancję i skuteczność 
• przebadane klinicznie i dermatologicznie 
• nie zawierają parabenów, konserwantów, barwników, SLES, SLS, mydła i kompozycji zapachowej 
• posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka 
• BEZPIECZNE JUŻ OD MOMENTU NARODZIN. 

BEZPIECZNY KREM OCHRONNY do twarzy SPF50+ polecany jest do codziennej ochrony delikatnej skóry dzieci i niemowląt od 1 dnia życia. Chroni przed intensywnym nasłonecznieniem i czynnikami zewnętrznymi takimi jak zimno czy wiatr. Rekomendowany jest również dla skóry atopowej, nadwrażliwej i podatnej na alergię na promienie słoneczne oraz na filtry chemiczne. 
Krem, oparty w 100% na filtrach mineralnych, odbija i rozprasza promienie słoneczne zapewniając bardzo wysoką ochronę skóry przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami. Tworzy na powierzchni skóry ekran mineralny, zmniejszając ryzyko przenikania w głąb skóry szkodliwego promieniowania UVA i UVB. Minimalizuje powstawanie uszkodzeń i poparzeń słonecznych. W znacznym stopniu neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za reakcje fotouczulające i hamuje skłonności do alergii, podrażnień, świądu oraz wyprysków słonecznych. Higroskopijne cząsteczki wspomagają regenerację naskórka, likwidują objawy ściągnięcia i napięcia skóry oraz chronią ją przed wysuszeniem. 

W serii Pharmaceris B znajdują się także inne dermokosmetyki do pielęgnacji niemowląt i dzieci: 
DELIKATNY ŻEL DO MYCIA CIAŁA I GŁOWY, OCHRONNO-KOJĄCY KREM DO TWARZY, NAWILŻAJĄCY BALSAM DO CIAŁA, KREM ZAPOBIEGAJĄCY PODRAŻNIENIOM I ODPARZENIOM PIELUSZKOWYM 

DSD de Luxe