Odkryj piękno swoich stóp

24


Magic Foot Peel to kosmetyk, który sprawia, że w ciągu 7 dni stopy przechodzą kurację złuszczająco – regenerującą, aby później pozostać piękne przez prawie 7 tygodni.

Jak to działa?""
7- dniowa kuracja dla stóp zawiera aktywny kompleks na bazie kwasów owocowych, który złuszcza nadmiernie zrogowaciały naskórek.  Wspomaga odnowę i wygładzenie skóry stóp. Zaletą kosmetyku jest wpływ kwasów o działaniu złuszczającym. Odpowiedzialne są za to kwasy: glikolowy, mlekowy, salicylowy, cytrynowy i mocznik. Dodatkową zaletą jest regulacja cyklu złuszczania naskórka.
Sprawia to, że skóra nie potrzebuje częstych zabiegów kosmetycznych, a co więcej, nie wraca do wcześniejszej zrogowaciałej postaci.
Zastosowanie kosmetyku Magic Foot Peel pozwala nie tylko oszczędzić czas, ale również sprawnie nim gospodarować. Wygodne w użyciu skarpetki, założone na około 90- 120 minut pozwalają na relaks, lub wykonanie dodatkowych czynności domowych. Kolejne dni to czas samoistnego złuszczania naskórka i doprowadzanie stóp do gładkiej postaci. Po 7 dniach znikają uporczywe nagniotki i zrogowacenia naskórka, a przez kolejne 6-7 tygodni zachowują piękny i zdrowy wygląd.
Zawarte środki nawilżające  powodują, że skóra nie będzie przesuszona po złuszczeniu, ale miękka i delikatna. Wpływ na to mają kolagen, kwas hialuronowy, wyciąg z aloesu oraz ekstrakt z ogórka.

Korzyści stosowania Magic Foot Peel
– rezultaty widoczne już po 7 dniach
efekt elastycznej i gładkiej skóry utrzymuje się od 6-7 tygodni
wygodne i proste zastosowanie
uniwersalny kosmetyk dla kobiet i mężczyzn
leczniczy wpływ na skórę stóp, ponieważ regulują proces rogowacenia oraz zmniejszenia grubości zrogowaciałego naskórka
prawidłowe zastosowanie kosmetyku zgodnie z instrukcją, daje pełne bezpieczeństwo
nie ma ryzyka nadmiernego złuszczenia, powstania pęcherzy, czy odparzeń

Dostępność i koszt
Magic Foot Peel dostępny jest w aptekach i profesjonalnych salonach kosmetycznych. Zamówienie można również składać przez stronę internetową www.sexownestopy.pl, lub zakupić w bezpośrednich punktach sprzedaży w Baylla Esthetic Center Ogólnopolskiej Sieci Franczyzowej Kosmetyki Estetycznej, oraz w hurtowniach Monimar i Nails Company.

Koszt 1 opakowania – 99,00 zł brutto

DSD de Luxe