OKARA COLOR RENÉ FURTERER

19

PODKREŚL WYJĄTKOWY BLASK KOLORU TWOICH WŁOSÓW

PRZEZNACZONA DO WŁOSÓW FARBOWANYCH LINIA OKARA COLOR to Rytuał Blask Koloru, stworzony specjalnie dla włosów po koloryzacji. Specjalna formuła zawiera NATURALNY WYCIĄG Z OKARY, znany ze swoich właściwości regeneracyjnych oraz NATURALNY WYCIĄG Z OCZARU WIRGINIJSKIEGO, który utrwala kolor

Maska ochrona koloru
OKARA COLOR 
RENÉ FURTERER

WŁOSY FARBOWANE, ZNISZCZONE

Głęboko pielęgnująca i odbudowująca maska dla zniszczonych farbowaniem włosów, trwale przedłuża intensywność koloru. Maska zawiera naturalny ekstrakt z oczaru wirginijskiego, silny składnik roślinny utrwalający pigment, dzięki któremu maska zachowuje i przedłuża kolor w rdzeniu włosa. Naturalny ekstrakt z Okary, bogaty w aminokwasy, zbliżone do tych w keratynie, pomaga odbudować zniszczone farbowaniem włosy. Ten nowy produkt wykorzystujący ekskluzywną technologię dozowania, posiada bogatą i kremową konsystencję oraz subtelny kwiatowy zapach. Nie zawiera silikonu.

Cena: 146,00 zł /  200  ml

PROMOWANIE NATURALNYCH RECEPTUR

Zgodnie z filozofią firmy, która koncentruje się na ZDROWIU i URODZIE WŁOSÓW, produkty René Furterer zawierają formuły bez silikonów, które wydobywają cały potencjał naturalnych składników. Zgodnie z certyfikowanymi i odpowiedzialnymi metodami Pierre Fabre Botanical Expertise, każdy element procesu realizowany jest w pełnym poszanowaniu dla świata roślin.

NATURALNY WYCIĄG Z OKARY, KTÓRY CHARAKTERYZUJE SIĘ NIEZWYKŁYMI WŁAŚCIWOŚCIAMI REGENERACYJNYMI JEST PODSTAWĄ LINII PIELĘGNACYJNEJ DO WŁOSÓW

Ten najwyższej jakości składnik roślinny otrzymywany jest z ziaren soi. W zakładach w Gaillac w południowo-zachodniej Francji uzyskuje się go  z wykorzystaniem unikatowej i przyjaznej dla środowiska technologii (bez GMO, certyfikat ISO 14001).

Naturalny wyciąg z okary pomaga odbudować STRUKTURĘ WŁOSA i przywrócić PEŁNĄ KONTROLĘ nad włosami. Dzięki dużej zawartości AMINOKWASÓW, w tym metioniny i cysteiny, zbliżonych pod względem właściwości do keratyny zawartej we włosach, skutecznie odbudowuje włókno włosa.

Wyjątkowy zapach stworzony przez René Furterer dla linii OKARA jest niezwykłą i wyjątkową wizytówką! W nucie głowy dominuje elektryzujące połączenie ożywczego aromatu grejpfruta i orzeźwiających jagód. Serce zapachu stanowi kwiatowe trio róży, fiołka i kwiatu wiśni. Drzewne akcenty cedru i piżma tworzą bazę, która zapewnia głębię zapachu, definiując jego NIEPOWTARZALNY CHARAKTER.

RENÉ FURTERER — wyłącznie w dobrych aptekach, perfumeriach SEPHORA i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl

DSD de Luxe