Organics Beauty

23
24.06.2013 

Piękno natury 

Rosnąca popularność ekologicznego trybu życia i coraz większa świadomość Klientów powoduje, że o wyborze produktu decyduje jego organiczne pochodzenie. 

Eko- bio- organic- jest silnym trendem powrotu do „czystej natury”, wykorzystywanym w składnikach kosmetyków, zabiegach pielęgnacyjnych czy elementach diety. 

Jak wykorzystać „zielony trend” do promocji Twojego Salonu? 
Jak wprowadzić EKO usługi dla Twojego Klienta? 

Dla salonów fryzjerskich, gabinetów trychologicznych i ośrodków SPA 

Organics Beauty zna odpowiedź na to pytanie! 

W Organics Beauty dokonujemy świadomych wyborów produktów, co do których mamy pewność, że są bezpieczne i zdrowe, stworzone w zgodzie z naturą, na bazie czystych, starannie wyselekcjonowanych składników organicznych. Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów w celu potwierdzenia ich wyjątkowości i skuteczności. W ofercie posiadamy takie marki, które stawiają na zastosowanie „Zielonych koncepcji”, ujawniają składniki produktów, nie dokonują testów na zwierzętach. 

Pomagamy naszym salonom partnerskim wprowadzać nowe usługi eko-pielęgnacji i koloryzacji włosów oraz zabiegi Hair Spa. 

Pomagamy tworzyć wyjątkowe miejsca, w których dba się o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie Klientów. Wspieramy Salony w rozwijaniu ich kompetencji i pozyskiwaniu nowych, świadomych klientów. 

INNOWACYJNA EKO PIELĘGNACJA O’RIGHT spełnia specjalistyczne potrzeby profesjonalnych salonów fryzjerskich w zakresie pielęgnacji włosów i skóry głowy. Eko formuły kosmetyków zawierają certyfikowane składniki organiczne, łagodniejsze i zdrowsze dla organizmu ludzkiego. Szampony O’right są wolne od wszystkich 8 dodatków chemicznych, takich jak: hormony, ftalany, parabeny, formaldehydy, siarczany, syntetyczne barwniki, EO, DEA i należą do najbardziej ekologicznych na świecie! W ofercie firmy znajdują się specjalistyczne linie produktowe będące skuteczną odpowiedzią na problemy z włosami i skórą głowy – innowacyjne produkty pielęgnacyjne i lecznicze wykorzystujące bezpieczne składniki EKO, programy pielęgnacyjne i rytuały SPA, produkty do pielęgnacji domowej dobrane do potrzeb Klienta. 

Musimy pamiętać, że np. butelki po szamponach i odżywkach przyczyniają się znacząco do zanieczyszczenia środowiska, a ich rozkład może zająć nawet ponad 500 lat. Marka O’right nie tylko zadbała o to, aby opatentowane, butelki z tworzywa i papierowe pudełka były w pełni biodegradowalne, ale także poszła o krok dalej – zaopatrzyła je w nasiona tak, aby Klient po zużyciu danego produktu, mógł zasadzić drzewo lub kwiat. 

NATURALNA KOLORYZACJA NATULIQUE to nowa profesjonalna koloryzacja, która nie zawiera amoniaku, szczególnie polecana do włosów delikatnych, wrażliwych i po zabiegach chemicznych. Zapewnia 100% pokrycia siwych włosów, pozwala na tworzenie pięknych, subtelnych refleksów kolorystycznych – od kolorów intensywnych po jasne barwy, ma delikatny zapach, jest bardzo przyjemna w stosowaniu zarówno dla Klientów jak i fryzjerów. Produkty nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają DEA, siarczanów, sztucznych aromatów. Wszystkie składniki organiczne używane do produkcji farb zostały poddane ścisłemu procesowi certyfikacji nadzorowanemu przez ECOCERT. 

Stwórz naturalne, przyjazne miejsce, które zaspokoi pragnienie Twoich Klientów życia bliżej natury. ZMIENIAJ Z NAMI ŚWIAT KROK PO KROKU! Dołącz do grona najlepszych Salonów Organics Beauty. www.organicsbeauty.pl
DSD de Luxe