Piękno zapisane w genach

24

02.09.2103 


W genach zapisane jest piękno! Zapewniając im ochronę, przedłużamy młodość skóry! 

Ektoina MR − 15 patentów! Przeciwstarzeniowa "szczepionka” w twoim kremie Rewolucyjne odkrycie światowej kosmetologii, pilnie strzeżona tajemnica piękna skóry po raz pierwszy w polskich kosmetykach 

BIOGENIQ ― unikalne połączenie hitów światowej kosmetologii z ekstraktami z adaptywnych roślin 

Seria Biogeniq przeznaczona jest dla kobiet 35 – 60+, które pragną przedłużyć młodość skóry, skutecznie chroniąc geny przed uszkodzeniami i jednocześnie efektywnie likwidować oznaki upływającego czasu, takie jak zmarszczki, utrata gęstości czy wiotkość. 

INNOWACJE! 
· Rewolucyjne odkrycie światowej kosmetologii: Ektoina multirole – 15 patentów! 
· Skuteczność z natury dzięki nauce Biological Beauty Boosters – innowacyjne składniki aktywne o ogromnej sile przeciwdziałania starzeniu skóry uzyskane z adaptywnych roślin. 
· Wielopoziomowe podejście do odmładzania skóry: od genów piękna do wyraźnej poprawy wyglądu 

INNOWACJE! 

Pierwsze polskie kosmetyki oparte na REWOLUCYJNYM ODKRYCIU ŚWIATOWEJ KOSMETOLOGII: 

Ektoina Multirole (MR) – 15 patentów! Niezwykle skuteczny związek aktywny o niepowtarzalnych własnościach pielęgnacyjnych, wytwarzany przez mikroorganizmy żyjące w ekstremalnie trudnych warunkach, m.in. na pustyniach solnych. 

Ektoina niczym przeciwstarzeniowa „szczepionka”: 
– zapobiega uszkodzeniom błon komórkowych i DNA, aby opóźniać procesy starzenia się skóry; 
– chroni aparat immunologiczny skóry (układ odpornościowy skóry); 
– działa przeciwzapalnie; 
– zapobiega powstawaniu uszkodzeń powodowanych przez UV; 
– wspomaga regenerację tkanek skóry i prawidłową strukturę białek podporowych, aby zapobiegać wiotczeniu; – działa efektywnie przeciwzmarszczkowo, aby odmładzać wygląd; 
– zapewnia skuteczne, długoterminowe nawilżanie, aby poprawiać kondycję skóry. 

BIOLOGICAL BEAUTY BOOSTERS 

Poszukując najskuteczniejszych substancji aktywnych, odkryliśmy dla Ciebie Biological Beauty Boosters niezwykle cenne składniki z wyjątkowych adaptywnych roślin o silnym działaniu przeciwstarzeniowym i kondycjonującym. 

Trawa kunai (Imperata cylindrica) – źródło niezwykle cennych związków doskonale zatrzymujących wodę w naskórku, takich jak potas i DMSP o działaniu osmoregulującym. Wykorzystane w formułach kremów zapewniają skórze długotrwałe nawilżanie. 
– Królowa jednej nocy (Cereus grandiflorus) – kompleks niezwykle cennych substancji z kaktusa, który kwitnie tylko jedną noc, aby chronić płatki swojego wyjątkowego kwiatu. Zawiera m.in. flawonoidy i węglowodany o silnym działaniu ochronnym przeciwzapalnym, antyrodnikowym, nawilżającym, kondycjonującym i wygładzającym. 
– Ziele długowieczności (Gynostemma pentaphyllum) – bogate źródło gynosaponin – związków o niezwykłych własnościach stymulujących syntezę lipidów naskórka i odnawiających barierę skórną, przywracających jej prawidłowe funkcjonowanie. 
– Roślina piękna i młodości (Cistus incanus) – niezwykle bogate źródło polifenoli (zawiera ich trzy razy więcej niż zielona herbata) o działaniu przeciwzapalnym. Polifenole neutralizują wolne rodniki i zapobiegają reakcjom utleniania prowadzącym do uszkodzeń DNA komórkowego. 

Wielopoziomowe podejście do odmładzania skóry: 
OD GENÓW PIĘKNA DO WYRAŹNEJ POPRAWY WYGLĄDU 

Seria BIOGENIQ została stworzona tak, aby działać na kilku poziomach w skórze: chronić ukryte w komórkach „geny piękna” oraz z niezwykłą skutecznością pielęgnować wierzchnie warstwy skóry, dając efekt widocznej poprawy wyglądu. 

35+ 

Krem chroniący młodość skóry w ciągu dnia SPF 15 
Ektoina + trawa kunai + masło Shea ochrona genów + całodobowe nawilżenie przeciwzmarszczkowe 

Zaawansowany krem pomagający przedłużyć młodość skóry dzięki wszechstronnemu działaniu ochronnemu, naprawczemu i nawilżającemu. Łączy w sobie doskonałe własności pielęgnacyjne i ochronne Ektoiny MR z niesamowitymi zdolnościami ekstraktu z trawy kunai (Imperata cylindrica) do zatrzymywania wody w skórze. W efekcie otrzymano formułę dającą rewelacyjne, krótko- i długofalowe efekty nawilżające i kondycjonujące. 
Poj. 50ml, cena 49,00 zł 

35+ Krem nawilżająco-wzmacniający dzień/noc 
Ektoina + trawa kunai + lipo-repair complex 
ochrona genów + 24 h nawilżenie przeciwzmarszczkowe + wzmocnienie naskórka 

Krem pomagający przedłużyć młodość skóry wyspecjalizowany w długotrwałym nawilżaniu przeciwstarzeniowym, ochronie genów i wzmocnieniu funkcji naskórka, dla kobiet w okolicach 35. r.ż. Doskonałe połączenie rewolucyjnych i zarazem niezwykłych składników jak Ektoina MR i trawa kunai z lipo-repair complex będącym mieszaniną cennych olei z awokado, oliwek i orzechów makadamia, zapewnia skórze doskonałą pielęgnację regenerująco-nawilżającą. 
Poj. 50ml, cena 49,00 zł 

50+ Redukujący zmarszczki krem odżywczy dzień/noc 

Ektoina + Cereus grandiflorus + wektor kolagenowy 
ochrona genów + redukcja zmarszczek + poprawa jędrności 

Krem przeciwstarzeniowy wyspecjalizowany w redukcji zmarszczek, poprawie nawilżenia, jędrności i elastyczności skóry oraz w jej regeneracji. Idealnie dopasowany do potrzeb skóry dojrzałej z tendencją do przesuszania. Doskonałe połączenie Ektoiny MR z substancjami o działaniu przeciwzapalnym, antyrodnikowym, nawilżającym i kondycjonującym, które swoje źródło mają w roślinie zwanej królową jednej nocy, zapewnia rewelacyjne efekty regeneracji skóry, redukcji zmarszczek i poprawy jędrności. 
Poj. 50ml, cena 49,00 zł 

50+ Redukujący zmarszczki krem wygładzający dzień/noc 
Ektoina + Cereus grandiflorus + Stay-Mat ochrona genów + redukcja zmarszczek + matowienie 

Krem przeciwstarzeniowy wyspecjalizowany w redukcji zmarszczek, poprawie jędrności i elastyczności skóry. Idealnie dopasowany do potrzeb skóry dojrzałej z tendencją do przetłuszczania się. Zawiera rewolucyjną Ektoinę MR, wektor kolagenowy o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym i ujędrniającym oraz substancje o działaniu przeciwzapalnym, antyrodnikowym, nawilżającym i kondycjonującym, które swoje źródło mają w roślinie zwanej królową jednej nocy, jak i Stay-MAT – składnik roślinny zmniejszający wydzielanie sebum. Tak niezwykła formuła zapewnia rewelacyjne efekty redukcji zmarszczek i poprawy wyglądu skóry. 
Poj. 50ml, cena 49,00 zł 

60+ Przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający dzień/noc 
Ektoina + Gynostemma + olej palmowy 
ochrona genów + odbudowa + redukcja zmarszczek 

Krem przeciwstarzeniowy dla skóry normalnej, wyspecjalizowany w redukcji zmarszczek i poprawie jędrności skóry, aby zmniejszać wiotkość skóry i odmładzać wygląd, dla kobiet około 60. r.ż. Krem doskonale wspomaga funkcjonowanie bariery naskórkowej i walczy z objawami starzenia się skóry. Świetnie odżywia, regeneruje, nawilża i ujędrnia dzięki obecności Ektoiny MR, ziela długowieczności i oleju palmowego. 
Poj. 50ml, cena 49,00 zł 

60+ Krem-maska redukujący objawy starzenia dzień/noc 
Ektoina + Gynostemma + olej arganowy ochrona genów + silna regeneracja + redukcja zmarszczek 

Przeciwstarzeniowy krem-maska do cery suchej wyspecjalizowany w redukcji objawów starzenia, takich jak wiotkość i zmarszczki. Stworzony dla kobiet około 60. r.ż., których skóra potrzebuje intensywnego wspomagania funkcjonowania, ochrony i wzmocnienia. Bogata w składniki lipidowe formuła zapewnia poczucie regeneracji i odpowiedni poziom natłuszczenia skóry, a składniki aktywne, takie jak Ektoina MR, ziele długowieczności, olej arganowy, zwany olejem młodości, gwarantują skuteczną pielęgnację ujędrniającą i redukującą oznaki zmęczenia. 
Poj. 50ml, cena 49,00 zł 

Przeciwzmarszczkowa esencja młodości wzmacniająca zmęczoną skórę 
Ektoina + Cistus incanus + Cereus grandiflorus 
ochrona genów + silna regeneracja i wzmocnienie + poprawa kolorytu cery 

Esencja młodości dzięki zawartości najcenniejszych składników pochodzących z niezwykłych roślin działa wielokierunkowo na poprawę wyglądu skóry. Uzupełnia pielęgnację kremami serii BIOGENIQ niezależnie od wieku, do jakiego są przeznaczone. Składniki aktywne (Ektoina MR, roślina piękna i młodości, królowa jednej nocy, wektor kolagenowy i kompleks regeneracyjny) walczą m.in. z wolnymi rodnikami i procesami utleniania, wzmacniają barierę naskórkową, zapobiegają wysuszeniu, regenerują i ujędrniają. 
Poj. 30ml, cena 53,00 zł 

Krem-maska redukujący zmarszczki do całodobowej pielęgnacji skóry wokół oczu 
Ektoina + Cistus incanus + olej arganowy 
ochrona genów + silna regeneracja + redukcja zmarszczek 

Krem przeciwstarzeniowy wyspecjalizowany w redukcji zmarszczek wokół oczu, poprawie nawilżenia i jędrności skóry oraz redukowaniu oznak zmęczenia. Dzięki doskonałej kompozycji wykorzystującej m.in. rewolucyjną Ektoinę MR i składniki o działaniu przeciwzapalnym, antyrodnikowym, nawilżającym, których źródłem jest roślina piękna i młodości, krem daje poprawę kondycji i struktury skóry. Wektor kolagenowy i kompleks regeneracyjny (połączenie oleju macadamia z fitosterolami) przyczyniają się do efektywnej redukcji zmarszczek. 
Poj. 15ml, cena 37,00 zł

DSD de Luxe