Pielęgnacja ciała w tanecznych rytmach

19
26.08.2013 

kosmetyki detaliczne

Czy kosmetyk może przywołać wspomnienia wspaniałych, roztańczonych, radosnych wakacji? Tak – jeśli to Lirene Youngy Body! 

Marka Lirene uzupełnia linię kosmetyków Lirene Youngy 20+ o balsamy i peeling do pielęgnacji ciała, zainspirowane tańcami z Indii, Meksyku, Wenecji i Nowego Jorku. Dzięki upojnym zapachom i egzotycznym składnikom aktywnym, kosmetyki Lirene Youngy sprawiają, że pielęgnacja ciała staje się prawdziwą przyjemnością. 

Fiesta w Meksyku, karnawał w Wenecji, żywioł Nowego Jorku, koloryt i różnorodność Indii… Podróże po roztańczonym, pełnym wspaniałych zapachów, smaków i kolorów świecie to źródło inspiracji i energii do działania, a przywiezione z nich pamiątki przywołują wspomnienia. Patrząc na zachowany drobiazg – rachunek z restauracji, bilet lotniczy czy kartkę pocztową, wracamy myślami do wakacyjnych, beztroskich chwil. Nagle przypomina się nam szum morza, upojne zapachy i smaki lokalnych potraw, muzyka i gorące rytmy tańców… 

Teraz nie tylko wakacyjne pamiątki przywołają miłe wspomnienia. Nowe kosmetyki do pielęgnacji ciała Lirene Youngy zainspirowane zostały tańcami z różnych zakątków świata. Egzotyczne składniki aktywne, takie jak wyciąg z owocu papai, wosk z mango czy oliwki, dbają o pełną przyjemności pielęgnację skóry. Pachnące formuły balsamów zamknięte zostały w kolorowe, radosne opakowania. 

Kosmetyki do pielęgnacji ciała Lirene Youngy opracowane zostały z myślą o młodych, pełnych energii osobach, które chcą dbać o skórę, jednocześnie czerpiąc przyjemność z codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. 

Nowe kosmetyki Lirene YOUNGY: 

BALSAM Z PAPAJĄ – MEKSYKAŃSKA FIESTA 

Balsam doskonale pielęgnuje skórę ciała dzięki energetycznemu połączeniu południowej fantazji z dobroczynnym działaniem egzotycznych owoców. Balsam zawiera wyciąg z papai, która jest źródłem wit. C i mikroelementów. Papaja nazywana „owocem aniołów” jest niezwykle bogatym źródłem enzymów proteolitycznych, które mają działanie odmładzające. Dzięki temu skóra staje się gładka i idealnie przygotowana do fiesty w rytmie meksykańskich marakasów. 
Udowodnione rezultaty*: 
nadaje skórze miękkość: 93% 
skóra staje się pachnąca: 86% 
wygładza skórę: 86% 

Źródło: Test IN VIVO po 2 tygodniach stosowania 

Poj.: 400 ml          Rekomendowana cena detaliczna: 16,99 PLN 

BALSAM Z OLIWKAMI – KARNAWAŁ W WENECJI 

Sekretem skuteczności balsamu jest dobroczynne działanie południowych oliwek, które zapewnia ukojenie dla skóry i zmysłów po szaleństwach karnawałowej nocy. Balsam zawiera wosk z oliwek, dzięki czemu skóra staje się aksamitnie miękka. Oliwka, owoc z „drzewa wieczności” natłuści i głęboko nawilży suchą, spragnioną ukojenia skórę. Zniewalający zapach balsamu koi skórę, przygotowując na kolejną noc karnawałowej zabawy w Wenecji. 
Udowodnione rezultaty *: 
koi skórę: 100% 
nadaje skórze miękkość: 96% 
skóra staje się pachnąca: 93% 

Źródło: Test IN VIVO po 2 tygodniach stosowania 

Poj.: 400 ml        Rekomendowana cena detaliczna: 16,99 PLN 

BALSAM Z JABŁKIEM – NOWOJORSKI HIP HOP 

Lirene Youngy Balsam z jabłkiem – Nowojorski HIP-HOP – to połączenie efektywnej pielęgnacji z wielkomiejskim stylem światowej stolicy nowoczesnego tańca, zwanej „Big Apple”. Formuła balsamu, oparta na wyciągu z jabłka, pięknie uelastycznia skórę, dodając jej uwodzicielskiej jędrności. Jabłko – dzięki zawartości kwasów owocowych – delikatnie złuszcza i rozświetla, dodając promiennego blasku. Soczysty zapach jabłka wyzwala energię i pobudza ciało do tańca. 
Udowodnione rezultaty*: 
nadaje miękkość: 100% 
skóra staje się pachnąca: 89% 
ujędrnia skórę: 74% 

Źródło: Test IN VIVO po 2 tygodniach stosowania 

Poj.: 400 ml         Rekomendowana cena detaliczna: 16,99 PLN 

BALSAM Z MANGO – INDYJSKA HARMONIA 

Nowy Lirene Youngy Balsam z mango – Indyjska Harmonia – to wyjątkowe połączenie skutecznej pielęgnacji z egzotyczną dawką energii oraz owocową ucztą dla zmysłów. Formuła balsamu, dzięki zawartości wosku z mango, doskonale regeneruje skórę oraz przywraca jej niezwykłą miękkość. Wspaniały zapach dojrzałego mango rozpieszcza zmysły. 

Udowodnione rezultaty*: 
nadaje skórze miękkość: 100% 
skóra staje się pachnąca: 100% 
regeneruje skórę: 78% 

Źródło: Test IN VIVO po 2 tygodniach stosowania 

Poj.: 400 ml       Rekomendowana cena detaliczna: 16,99 PLN 

Dopełnienie pielęgnacji stanowi peeling – w wydaniu Youngy Body, peeling gruboziarnisty z mango: 

PEELING GRUBOZIARNISTY Z MANGO – INDYJSKA HARMONIA 

Wyjątkowa formuła peelingu, oparta na wosku z mango, sprawia, że skóra staje się doskonale gładka i zregenerowana. Wosk z mango ma właściwości odżywiające i silnie nawilżające, jednocześnie łagodziskórę. Drobinki peelingujące dokładnie oczyszczają i odświeżają skórę, a soczysty zapach mango pobudza i dodaje energii. 

Udowodnione rezultaty*: 
miękkość skóry: 100% 
wygładzenie: 97% 
skuteczne oczyszczenie: 90% 
poprawa jędrności: 76% 

Źródło: Test IN VIVO po 2 tygodniach stosowania 

Poj.: 200 ml       Rekomendowana cena detaliczna: 13,99 PLN 

Więcej informacji na: www.Lirene.com
DSD de Luxe