Platinum Rare Cellular Life La Prairie

22

Doświadczenie Platinum Rare związane z odmładzaniem zaczyna się od najnowszej innowacji szwajcarskich laboratoriów La Prairie: PLATINUM RARE CELLULAR LIFE-LOTION.
Nowy początek dla Twojej skóry oferuje niespotykany preparat zaczerpnięty ze źródła życia.
Podobnie jak inne produkty z kolekcji, Platinum Rare Cellular Life-Lotion jest nasycony wiecznością czystej platyny. Rezultat wielu lat badań — czasu potrzebnego do stworzenia najwyższego poziomu artyzmu — stanowi niezbędny pierwszy krok w codziennym rytuale pielęgnacji.
Starzenie się skóry charakteryzuje się kumulacją uszkodzeń i stopniowym spowolnieniem jej funkcji. Aby odwrócić ten proces należy naprawić istniejące uszkodzenia i zapobiegać kolejnym. Odmładzanie skóry zależy więc od optymalnych funkcji komórkowych, produkcji energii komórkowej i zdolności komórek do ochrony przed zewnętrznymi i wewnętrznymi szkodliwymi czynnikami.

Platinum Rare Cellular Life-Lotion działa właśnie na tych trzech poziomach: – Ochrona: bogata przenikalność przeciwutleniaczy pomaga aktywować neutralizację i eliminację zewnętrznych czynników stresowych, w tym toksyn znajdujących się w zanieczyszczonym powietrzu, prowadzących do uszkodzenia skóry.- Usuwa: wspiera zdolność komórek skóry do niszczenia i usuwania uszkodzonych białek. Aby skóra mogła utrzymać funkcje komórkowe, system proteasomu (naturalny system recyklingu w skórze) musi być w pełni funkcjonalny.- Energetyzuje: zdrowa populacja mitochondriów odpowiedzialna za wytwarzanie energii ma kluczowe znaczenie dla właściwego funkcjonowania komórek. Z biegiem czasu stają się one mniej skuteczne.
Potężny ekstrakt roślinny pomaga usunąć uszkodzone mitochondria, które przyspieszają proces starzenia.Platinum Rare Cellular Life-Lotion zawiera Peptyd Platyny, składający się z cząsteczek platyny związanych z acetylotetapeptydem-17, dzięki czemu chronią peptyd przed niszczącymi enzymami zawartymi w skórze, umożliwiając tym samym doskonałą aktywność przeciwzmarszczkową i ujędrnianie. Zawarty w lotionie Ekskluzywny Kompleks Komórkowy La Prairie, dostarcza skórze substancji odżywczych i odmładzających.

Powierzchnia skóry jest wyrównana, staje się bardziej elastyczna, a drobne linie i zmarszczki zostają wygładzone.

www.laprairie.com

DSD de Luxe