Pokochaj swoje zęby!

20

18.08.2013 


Szczoteczki do zębów dla dzieci

Step by Step 3-5 lat 

Mlecznobiałe zęby mleczne 

Szczoteczka Step by Step 3-5 lat została zaprojektowana specjalnie do czyszczenia zębów mlecznych, a jej okrągła główka i miękkie włosie ułatwiają czyszczenie powierzchni wokół zębów. Jest dostępna w 3 wersjach: 
1. Z wbudowaną klepsydrą – rozwija u dzieci świadomość czasu i pomaga motywować dzieci (i rodziców) do odpowiednio długiego szczotkowania. Obrócenie klepsydry powoduje rozpoczęcie odliczania czasu do 2 minut. 
2. Z dekoracyjnym uchwytem do powieszenia na lustrze. 
3. Z osłonką podróżną. · Owalna główka z wyjątkowo miękkim włosiem przeznaczona do czyszczenia zębów mlecznych, plus wskaźnik ilości pasty · Opcja z klepsydrą, dekoracyjnym uchwytem z przyssawką do zawieszenia na lustrze lub osłonką podróżną na wypadek noclegu poza domem lub podróży · Wygodny uchwyt zapewnia komfort użytkowania rodzicom i dzieciom 
Step by Step 3-5 lat 
Cena 8,49 pln 
Z zamknięciem 
Włosie miękkie 

Step by Step 6-9 lat 

Dociera wszędzie 

Szczoteczka stworzona z myślą o szczególnych potrzebach dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Zintegrowany dodatkowy pęczek włosia dociera do zębów trzonowych i trudno dostępnych przestrzeni między zębami i dziąsłami – każdy ząbek będzie dokładnie wyczyszczony. Dostępna jest w dwóch opcjach: 
1. Z zawieszką i przyssawką do zawieszenia na lustrze. 
2. Z osłonką podróżną 
• Okrągłe miękkie włosie szczoteczki z dodatkowym pęczkiem zapewnia optymalne czyszczenia zębów mlecznych i stałych, plus wskaźnik ilości pasty do zębów 
• Zawieszka lub osłonka podróżna 
• Okrągły uchwyt zapewnia optymalne i dokładne szczotkowanie, wygodny dla rodziców i dzieci. 
Step by Step 6–9 lat 
Cena 8,49 pln 
Z zamknięciem 
Włosie miękkie 

Szczoteczki do zębów dla dorosłych 

Wybór odpowiedniej szczoteczki jest pierwszym i najważniejszym krokiem w kierunku utrzymania codziennej higieny jamy ustnej – jest to tym ważniejsze, że trzy na cztery osoby naciskają zbyt mocno szczoteczkę podczas mycia zębów. Jordan stara się promować zalety delikatniejszego podejścia do mycia zębów za pomocą przełomowych technologii w produkcji szczoteczek, które pomagają prawidłowo szczotkować zęby. 

Advanced z osłonką 

Pochylone włókna o aktywnych końcówkach. Szczoteczka Jordan Advanced ma pochylone włókna o zróżnicowanej długości, które dokładniej czyszczą przestrzeń międzyzębową i łatwiej docierają do trudno dostępnych miejsc. Ergonomiczny uchwyt zapewnia maksymalny komfort użytkowania i pasuje do różnych wielkości dłoni. 
• Higieniczna osłonka w każdym opakowaniu 
• Pochylone włókna o aktywnych końcówkach 
• Gumowy uchwyt zapewnia pełną kontrolę i komfort użytkowania Advanced z osłonką 
Cena 6,99 pln 
Włosie miękkie, średnie, twarde

DSD de Luxe