Regeneracja, stylizacja i koloryzacja z z.one concept

11

Nowości marki z.one concept

Powakacyjna odbudowa włosów:
▪ odżywcza maska jogurtowa Active Yogurt Mask
▪ intensywna maska w sprayu, bez spłukiwania Incredible Milk

Domowa koloryzacja włosów:
odżywki koloryzujące Direct Colour

Stylizacja włosów:
żel w płynie Glaze
▪ matowa pasta modelująca Moulding Mudd

Active Yogurt Mask z.one concept

ODŻYWCZA MASKA JOGURTOWA
cena: 55 zł
, poj. 250 ml

Odżywia i pielęgnuje włosy zaniedbane lub farbowane.  Poprawia stabilność koloru, pozostawia włosy miękkimi i pełnymi blasku. Zawiera aminokwasy jogurtowe, oleje ryżowe i awokado, środki nawilżające, witaminę E i bogaty w przeciwutleniacze ekstrakt z nasion słonecznika (Integrity 41®).

Sposób użycia: zaaplikuj na czyste, wilgotne włosy. Pozostaw na 3-5 minut, przeczesz a następnie spłucz.

Incredible Milk z.one concept

INTENSYWNA MASKA W SPRAYU – BEZ SPŁUKIWANIA
cena: 69 zł
, poj. 150 ml

Intensywna maska w sprayu do wszystkich typów włosów z organicznym masłem muru muru, ekstraktami z owoców (czarnej porzeczki, maliny, papai, mango) i proteinami mleka. Nie wymaga spłukiwania.

  1. Ma działanie naprawcze. 2. Zmniejsza puszenie się włosów. 3. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek. 4. Chroni przed wysoką temperaturą. 5. Poprawia utrzymywanie się stylizacji. 6. Ułatwia rozczesywanie. 7. Nadaje wyjątkowy połysk. 8. Pogrubia i nadaje objętość włosom. 9. Wzmacnia efekt stylizacji prostownicą i/lub lokówką. 10. Chroni i podkreśla kolor. 11. Chroni przed promieniami UV. 12. Wygładza włos.

Sposób użycia: zaaplikuj na wilgotne lub suche włosy. Rozprowadź na włosach i ułóż je według uznania.

Direct Colour z.one concept

ODŻYWKA KOLORYZUJĄCA
cena: 99 zł
, poj. 200 ml

Koloryzująca odżywka do włosów. Nie zawiera amoniaku ani wody utlenionej. Stworzona na bazie najwyższej jakości pigmentów, które umiejscawiają się pomiędzy łuskami włosa, nie naruszając jego naturalnej struktury. Pozostawia włosy błyszczące, odżywione i bogate w kolorowe refleksy. Ma działanie regenerujące na łuski i trzon włosa.

Można stosować do nadawania refleksów zarówno włosom naturalnym jak i farbowanym, pokrywa pierwsze siwe włosy, działa tonująco na włosach rozjaśnianych i dodaje intensywności włosom po koloryzacji. Żelowa konsystencja ułatwia aplikację.

Sposób użycia: nałóż na suche, wcześniej umyte włosy na czas do około 35 minut, po czym dokładnie spłucz wodą, nie myj już włosów szamponem. Wysusz jak zwykle.

Glaze z.one concept

ŻEL W PŁYNIE
cena: 63 zł
, poj. 225 ml

Żel nadaje fryzurze kształt, objętość i sprężystość. Intensywnie nabłyszcza fryzurę, podkreśla kolor włosów. Może być używany przed suszeniem, jako żel do układania włosów, zarówno prostych, jak i kręconych. Zawiera odżywczy i odświeżający ekstrakt z guarany, a także ekstrakt z oczaru wirginijskiego, ekstrakt z miodu pszczelego, ekstrakt z pestek winogron.

Sposób użycia: zaaplikuj na czyste, wilgotne włosy, a następnie rozpocznij stylizację.

Moulding Mudd z.one concept

MATOWA PASTA MODELUJĄCA
cena: 69 zł
, poj. 75 ml

Definiuje każdą fryzurę, mocno utrwala, dając efekt matowy. Ma subtelny zapach. Oparta jest na białym wosku pszczelim oraz białej glince kosmetycznej. Zawiera także odżywczy i odświeżający ekstrakt z guarany, ekstrakt z oczaru wirginijskiego, filtr UV, ekologiczny ekstrakt z miodu pszczelego, pochodną witaminy E.

Sposób użycia: zaaplikuj odpowiednią ilość na suche włosy, a następnie rozpocznij stylizację.

http://z-oneconcept.com.pl/