SILK CODE KLAPP Cosmetics

94

LINIA ANTI-AGING
Bazując na tajemnicy jedwabiu linia Silk Code tworzy niezrównaną symbiozę ekstraktu z jedwabiu i sakury (szlachetnego ekstraktu japońskiego kwiatu wiśni). Nowa seria kosmetyków przeciwzmarszczkowych marki KLAPP Cosmetics zapewnia perfekcyjną pielęgnację skóry, która wygląda młodziej i staje się jedwabiście gładka.

DAY CREAM
KREM ANTI-AGING DLA SKÓRY NORMALNEJ I DOJRZAŁEJ
Ekskluzywny, bogaty krem na dzień przeznaczony dla skóry normalnej i dojrzałej wymagającej nawilżenia. Lekka, nietłusta konsystencja kremu zapewnia łatwe wchłanianie. Krem zmniejsza utratę wilgoci i wspomaga funkcję naprawcze skóry dzięki zawartości protein jedwabiu, nisko- i wysokomolekularnego kwasu hialuronowego oraz ekstraktu kwiatu wiśni. Utrzymuje skórę w normalnym stanie fizjologicznym i naturalnej równowadze, sprawia, że staje się cudownie elastyczna i aksamitna, tworząc na niej dodatkową warstwę ochronną.
Sposób użycia: Nanosić rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi
po uprzedniej aplikacji serum.
Cena: 370 zł | 50 ml

FACIAL SERUM
SERUM ANTI-AGING DLA SKÓRY NORMALNEJ 40 ml
Silnie skoncentrowane serum o żelowej konsystencji, przeznaczone dla skóry normalnej i dojrzałej wymagającej nawilżenia, wnika w głębsze warstwy skóry ze względu na niską masę cząsteczkową. Wspiera elastyczność skóry oraz redukuje zmarszczki i drobne linie, pozostawiając skórę wygładzoną i promienną. Dzięki zawartości roślinnych substancji aktywnych (ekstrakt kwiatu wiśni, wyciąg z kwaśnej czereśni), nisko- i wysokomolekularnego kwasu hialuronowego oraz protein jedwabiu zwiększa elastyczność skóry, zapewnia ochronę komórek i rewitalizację oraz działa jako intensywny środek nawilżający.
Sposób użycia: Aplikuj rano przed kremem na dzień na oczyszczoną twarz i szyję.

EYE CONTOUR CREAM
KREM POD OCZY DLA SKÓRY NORMALNEJ 20 ml
Wyjątkowa pielęgnacja wrażliwych okolic oczu o lekkiej konsystencji musu, przeznaczona dla skóry normalnej i dojrzałej wymagającej nawilżenia. Połączenie roślinnych substancji z aktywnością peptydów wpływa na wygładzenie i ujędrnienie okolic oka. Skóra staje się miękka i jedwabista. Zawartość nisko- i wysokomolekularnego kwasu hialuronowego zapewnia intensywne nawilżenie, a szlachetny zapach rozpieszcza zmysły.

Sposób użycia: Rano i wieczorem delikatnie wmasuj w oczyszczone okolice oczu.

O marce KLAPP
KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna oraz synonimem innowacyjnych produktów i zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy. Nieszablonowe myślenie, nowoczesne metody zabiegowe, strategie dla przyszłości rynku – te trzy myśli stanowią podstawę filozofii firmy. Główną zaletą, w przypadku zabiegów i produktów marki KLAPP, są nowatorskie i różnorodne koncepcje zastosowania, które wraz
z produktami do wykorzystywania w domu tworzą konsekwentną kontynuację pielęgnacji. Wszystkie koncepcje KLAPP tworzone są dla każdego typu skóry i każdego jej stanu, dla Niej i dla Niego, dla twarzy i ciała – dla pełnego piękna. Wynikiem są doskonałe, indywidualne produkty dla pielęgnacji, regeneracji
i wellness.

www.klapp-cosmetics.pl
https://www.instagram.com/klapppolska/
https://www.facebook.com/KLAPPCosmeticsPolska

DSD de Luxe