Sun Protect

17
17.04.2013
SUN PROTECT Nawilżający krem ochronny do twarzy SPF 30 

WSKAZANIA: 
Polecany do twarzy dla skóry delikatnej, wrażliwej i problemowej – wymagającej wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem, oparzeniami słonecznymi i szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB. Stosowanie preparatów ochronnych jest również zalecane przez specjalistów przy leczeniu dermatologicznym oraz po zabiegach medycyny estetycznej w celu ochrony skóry przed przebarwieniami. Wiek: powyżej 13 roku życia. Zalecany przed wyjściem na słońce, przed opalaniem, po pływaniu, po każdej kąpieli kilka razy dziennie co 2 godziny w zależności od potrzeb.

DZIAŁANIE: 
W preparacie zastosowano specjalny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, o podwójnym mechanizmie działania antyUV (odbijania i pochłaniania promieni słonecznych) dla zapewnienia skutecznej i wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami. Krem zapewnia ponad 96% ochronę anty-UV. Pielęgnacyjne właściwości masła Shea zapewniają nawilżenie i odżywienie skóry. Alantoina koi i łagodzi podrażnienia powstałe w wyniku ekspozycji skóry na słońce. Krem przywraca skórze elastyczność, gładkość i aksamitną miękkość. Wodoodporny, szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy. 

SPOSÓB UŻYCIA: 
Nanieść odpowiednią warstwę kremu na twarz 20-30 minut przed ekspozycją na słońce. Ponawiać aplikację co 2 godziny oraz każdorazowo po kąpieli lub pływaniu. 

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH NA SKÓRZE DELIKATNEJ I WRAŻLIWEJ*: 
– 81% – wygładza, 
– 63% – nawilża, 
– 74% – szybko się wchłania. 
*Badanie in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris po 1 aplikacji. 

Produkt stworzony przez naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris. 
WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ. PRZEBADANO DERMATOLOGICZNIE. PRODUKT HIPOALERGICZNY. PRODUKT WODOODPORNY. BEZ: ALERGENÓW, BARWNIKÓW, KOMPOZYCJI ZAPACHOWEJ. 

UWAGA: 
Nadmierne przebywanie na słońcu może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Produkty ochrony słonecznej nie zapewniają 100% ochrony. 

Rodzaj skóry: wymagająca ochrony wrażliwa problemowa delikatna Działanie: łagodzące wygładzające uelastyczniające odżywcze ochronne nawilżające kojące łagodzi podrażnienia.


DSD de Luxe