Superskuteczny żel

21
04.08.2013
Chcesz szybko pozbyć się niespodziewanych, uciążliwych wyprysków? 

Pure Control SOS superskuteczny roll-on jest doskonałym preparatem do walki z pryszczami. Dzięki formule z cynkiem i kompleksem active-repair likwiduje stany zapalne, błyskawicznie usuwa niedoskonałości, jednocześnie zapobiegając powstawaniu nowych. Zawarta w żelu alantoina łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, eliminując ślady po pryszczach. 

Błyskawiczne działanie ANTYBAKTERYJNE
– Unikalny i innowacyjny roll-on z metalową kulką 
– Prosta i przyjemna aplikacja punktowa 
– Poręczne opakowanie 
– Natychmiastowe działanie łagodzące i kojące 
Cena: 15 ml ok. 12,00 zł 

Jak stosować? 

Nakładaj żel bezpośrednio na zmiany trądzikowe, a także wokół nich, zaraz po ich pojawieniu się. Powtarzaj aplikację do momentu zniknięcia wyprysku lub zaskórnika. Preparat nie podrażnia i nie wysusza skóry. Najlepsze rezultaty uzyskuje się przy równoczesnym stosowaniu pozostałych preparatów serii Pure Control. 

Widoczne efekty w usuwaniu pryszczy i zaskórników 83%* 

UWAGA: Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przemyć je wodą. 

*Test na wybranej grupie osób. 

Firma Eveline Cosmetics istnieje od 1983 roku i jest największym producentem kosmetyków w Polsce. Swoim klientom oferuje szeroką gamę produktów do makijażu oraz pielęgnacji twarzy i ciała. W kategorii kosmetyków antycellulitowych i wyszczuplających firma osiągnęła pozycję lidera, a seria Slim Extreme 3D jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych linii kosmetyków w Polsce. Produkty Eveline Cosmetics są obecne w 70-ciu krajach na całym świecie, a lista zagranicznych rynków stale poszerza się. Firma ma ugruntowaną pozycję w większości krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Kosmetyki cieszą się ogromną popularnością wśród krajów bałkańskich, w Bułgarii, gdzie Eveline Cosmetics jest wiceliderem rynku produktów do opalania, ale także w Chorwacji, Serbii i Rumunii. Ponadto firma obecna jest w Stanach Zjednoczonych, w Finlandii, na Tajwanie, w Korei, a także w wielu krajach arabskich.

Więcej informacji na: eveline.pl

DSD de Luxe